Registrikaart · Äriregistri kanne 11271587
OÜ Netimarket
- Registrikood11271587
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 2024198 078 €
- Sellel aadressil on registreeritud 305 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Netimarket
- Registrikood
- 11271587
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.07.2006
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 5200 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri tn 19/1
- Aadress kehtib alates
- 23.11.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: Timothy Matthew Sennett | 100 % · 5200 € | Ainuomand | 23.09.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 28.09.2017 |
| Timothy Matthew Sennett | Juhatuse liige | 04.09.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Timothy Matthew Sennett | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 26.04.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 198 078 € | +16,8 | |
| Müügitulu muutus | 339 439 € → 198 078 € | -12,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37259185293
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46191 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2024. aastal 198 078 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 198 078 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 339 439 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 278 412 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 111 346 € |
| 2020 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 114 307 € |
| 2019 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 285 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 198 078 € | 339 439 € | 278 412 € | 111 346 € | 114 307 € | 285 000 € |
| Ärikasum | 13 539 € | 31 307 € | 19 986 € | −21 191 € | −20 015 € | 1704 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 13 401 € | 30 347 € | 18 196 € | −22 874 € | −21 211 € | 571 € |
| Aruandeaasta kasum | 5901 € | 30 347 € | 18 196 € | −22 874 € | −21 211 € | 571 € |
| Tööjõukulud | 4889 € | 20 932 € | 31 160 € | 32 356 € | 24 377 € | 48 992 € |
| Põhivarade kulum | 4853 € | 6805 € | 8971 € | 9359 € | 9402 € | 7800 € |
| Varad kokku | 20 291 € | 60 866 € | 62 691 € | 45 515 € | 57 245 € | 83 279 € |
| sh käibevarad | 4758 € | 41 545 € | 36 565 € | 12 308 € | 12 254 € | 39 986 € |
| sh põhivarad | 15 533 € | 19 321 € | 26 126 € | 33 207 € | 44 991 € | 43 293 € |
| sh raha | 4270 € | 22 711 € | 22 938 € | 1054 € | 6542 € | 19 913 € |
| Omakapital | 19 865 € | 43 965 € | 13 618 € | −4578 € | 18 296 € | 39 507 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5200 € | 5200 € | 5200 € | 5200 € | 5200 € | 5200 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 8244 € | 7898 € | −317 150 € | −294 276 € | −273 065 € | −273 636 € |
| Lühiajalised kohustised | 426 € | 16 901 € | 49 073 € | 50 093 € | 38 949 € | 43 772 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 18 392 € | 38 112 € | 28 957 € | −11 832 € | −10 613 € | 9504 € |
| Aruanne esitatud | 01.07.2025 | 28.06.2024 | 16.06.2023 | 01.07.2022 | 17.06.2021 | 10.02.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,9 % | 72,2 % | 21,7 % | −10,1 % | 32,0 % | 47,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,0 % | 8,9 % | 6,5 % | −20,5 % | −18,6 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.