Registrikaart · Äriregistri kanne 11272463
FSP Steel Painting OÜ
- Registrikood11272463
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 202514
- Müügitulu 20251 203 562 €
- KMKR numberEE101095435
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- FSP Steel Painting OÜ
- Registrikood
- 11272463
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.07.2006
- KMKR number
- EE101095435
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Tule tn 22/1
- Aadress kehtib alates
- 01.09.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| FSP Finnish Steel Painting Oy | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Juha Antero Granholm | Juhatuse liige | 07.01.2026 |
| Matis Jürgenson | Juhatuse liige | 07.01.2026 |
| Juha Kalevi Ranta | Juhatuse liige | 07.01.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Fredrik Johan Ramberg | kaudne osalus | 31.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 88 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 14 töötajat viimases aruandes | +14 | |
| Müügitulu | 1 203 562 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 917 161 € → 1 203 562 € | +9,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+358451271377
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25511 | Metallpindade katmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metallpindade katmine teenis ettevõte 2025. aastal 1 203 562 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metallpindade katmine EMTAK 2025 | 1 203 562 € |
| 2024 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2025 | 917 161 € |
| 2023 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 898 570 € |
| 2022 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 709 201 € |
| 2021 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 499 118 € |
| 2020 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 582 469 € |
| 2019 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 547 664 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2021)
Majandusaasta aruandedKogu 499 118 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 499 118 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 14 |
| 2024 | 14 |
| 2023 | 16 |
| 2022 | 11 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 11 |
| 2019 | 11 |
| 2018 | 11 |
| 2017 | 13 |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 13 |
| 2014 | 14 |
| 2013 | 10 |
| 2012 | 7 |
| 2011 | 17 |
| 2010 | 18 |
| 2009 | 13 |
| 2008 | 11 |
| 2007 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 203 562 € | 917 161 € | 898 570 € | 709 201 € | 499 118 € | 582 469 € | 547 664 € |
| Ärikasum | 170 636 € | 24 513 € | −21 199 € | 28 960 € | 20 065 € | 23 415 € | 22 016 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 180 310 € | 34 686 € | −19 754 € | 28 971 € | 19 923 € | 23 088 € | 21 507 € |
| Aruandeaasta kasum | 180 310 € | 34 686 € | −19 754 € | 28 971 € | 19 923 € | 23 088 € | 21 507 € |
| Tööjõukulud | 555 503 € | 764 622 € | 662 212 € | 322 343 € | 251 097 € | 279 403 € | 261 554 € |
| Põhivarade kulum | 12 614 € | 19 504 € | 21 395 € | 16 083 € | 12 798 € | 9740 € | 9553 € |
| Varad kokku | 716 873 € | 508 910 € | 496 314 € | 470 090 € | 404 995 € | 407 744 € | 378 753 € |
| sh käibevarad | 524 376 € | 303 798 € | 271 698 € | 449 503 € | 374 868 € | 380 547 € | 350 128 € |
| sh põhivarad | 192 497 € | 205 112 € | 224 616 € | 20 587 € | 30 127 € | 27 197 € | 28 625 € |
| sh raha | 172 414 € | 2812 € | 50 109 € | 240 035 € | 241 862 € | 210 480 € | 155 844 € |
| Omakapital | 561 117 € | 380 807 € | 346 122 € | 365 876 € | 336 905 € | 316 981 € | 293 893 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −102 005 € | −136 691 € | −116 936 € | −145 907 € | −165 830 € | −188 919 € | −210 426 € |
| Lühiajalised kohustised | 155 756 € | 128 103 € | 150 192 € | 104 214 € | 68 090 € | 88 350 € | 75 330 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 2413 € | 9530 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 14 | 14 | 16 | 11 | 10 | 11 | 11 |
| Ärikasum enne kulumit | 183 250 € | 44 017 € | 196 € | 45 043 € | 32 863 € | 33 155 € | 31 569 € |
| Aruanne esitatud | 07.04.2026 | 14.04.2025 | 27.05.2024 | 27.03.2023 | 01.03.2022 | 24.03.2021 | 25.02.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,3 % | 74,8 % | 69,7 % | 77,8 % | 83,2 % | 77,7 % | 77,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,0 % | 3,8 % | −2,2 % | 4,1 % | 4,0 % | 4,0 % | 3,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.