Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11273043

Tuna Haldus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11273043
  • Asutatud2006 (20 a)
  • Töötajaid 20241
  • Müügitulu 202437 870 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 183 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20062011201620212026Asutatud 13.07.2006Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 13.07.2006 2006, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Tuna Haldus OÜ
Registrikood
11273043
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
13.07.2006
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tulika tn 19

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu37 870 €+10,2
Müügitulu muutus35 073 € → 37 870 €+2,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9474 €19 tuh €28 tuh €38 tuh €2019: 32 228 €20192020: 37 894 €37 894 €20202021: 31 434 €20212022: 35 203 €20222023: 35 073 €20232024: 37 870 €37 870 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) teenis ettevõte 2024. aastal 35 878 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 202535 878 €
2024Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20251992 €
2023Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 200833 633 €
2023Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20081440 €
2022Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 200833 763 €
2022Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20081440 €
2021Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 200829 964 €
2021Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20081440 €
2021Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 200830,00 €
2020Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 200835 470 €
2020Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 20082424 €
2019Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 200831 328 €
2019Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008900 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222006: 2220062007: 220072008: 220082009: 220092010: 220102011: 220112012: 120122013: 120132014: 120142015: 120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 112024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20112
20102
20092
20082
20072
20062

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu37 870 €35 073 €35 203 €31 434 €37 894 €32 228 €
Ärikasum enne makse22 036 €11 087 €8944 €4863 €4732 €1325 €
Aruandeaasta kasum20 661 €11 087 €8944 €4863 €4732 €1325 €
Tööjõukulud24 220 €33 875 €37 464 €21 586 €25 636 €20 661 €
Varad kokku65 086 €51 445 €40 048 €30 616 €26 204 €22 020 €
sh käibevarad5464 €3942 €3565 €5929 €5952 €5811 €
sh raha2503 €
Omakapital62 518 €47 357 €36 271 €27 326 €22 464 €17 732 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised2568 €4088 €3777 €3290 €3740 €4288 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111111
Omakapitali osakaal varadest96,1 %92,1 %90,6 %89,3 %85,7 %80,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust54,6 %31,6 %25,4 %15,5 %12,5 %4,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang