Ridli Trade OÜ
- Registrikood11273592
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2022842 €
- KMKR numberEE101231040
Üldandmed
- Ärinimi
- Ridli Trade OÜ
- Registrikood
- 11273592
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.07.2006
- KMKR number
- EE101231040
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Poska tn 28-5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 842 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 25 395 € → 842 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726108421
- Telefon +3726108500
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46451 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük teenis ettevõte 2022. aastal 842 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 842 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 24 620 € |
| 2021 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 775 € |
| 2020 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 2355 € |
| 2019 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 9540 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | — | 0,00 € | 842 € | 25 395 € | 2355 € | 9540 € |
| Ärikasum enne makse | 29 746 € | 7443 € | 2452 € | −209 € | 74 062 € | 6230 € | 8053 € |
| Aruandeaasta kasum | 29 746 € | 7443 € | 2452 € | −209 € | 74 062 € | 6230 € | 8053 € |
| Varad kokku | 548 499 € | 518 753 € | 511 310 € | 508 858 € | 510 232 € | 436 983 € | 433 716 € |
| sh käibevarad | 548 499 € | 518 753 € | 511 310 € | 508 858 € | 510 232 € | 436 983 € | 433 716 € |
| sh raha | 48 333 € | 18 643 € | 511 258 € | 508 858 € | 510 232 € | 336 983 € | 144 882 € |
| Omakapital | 306 334 € | 276 588 € | 269 145 € | 266 693 € | 266 902 € | 192 840 € | 186 610 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 242 165 € | 242 165 € | 242 165 € | 242 165 € | 243 330 € | 244 143 € | 247 106 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,8 % | 53,3 % | 52,6 % | 52,4 % | 52,3 % | 44,1 % | 43,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | -24,8 % | 291,6 % | 264,5 % | 84,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.