Registrikaart · Äriregistri kanne 11274344
Credenus Invest OÜ
- Registrikood11274344
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202516 685 €
- KMKR numberEE101079545
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Credenus Invest OÜ
- Registrikood
- 11274344
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.07.2006
- KMKR number
- EE101079545
- Aadress
- Harju maakond, Jõelähtme vald, Saha küla, Oja tee 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 16 685 € | +6,9 | |
| Müügitulu muutus | 19 446 € → 16 685 € | -4,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255682151
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 16 685 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 16 685 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 19 446 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 26 749 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 14 505 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 35 902 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 14 077 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 130 127 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 685 € | 19 446 € | 26 749 € | 14 505 € | 35 902 € | 14 077 € | 130 127 € |
| Ärikasum enne makse | −10 974 € | −24 364 € | −31 687 € | −23 380 € | −9810 € | −25 243 € | 13 123 € |
| Aruandeaasta kasum | −10 974 € | −24 364 € | −31 687 € | −23 380 € | −9810 € | −25 243 € | 13 123 € |
| Tööjõukulud | 13 382 € | 13 133 € | 11 666 € | 8236 € | 12 811 € | 6370 € | 22 924 € |
| Varad kokku | 33 937 € | 44 395 € | 68 627 € | 99 581 € | 124 458 € | 133 544 € | 158 894 € |
| sh käibevarad | 29 692 € | 44 395 € | 65 723 € | 87 946 € | 100 273 € | 96 626 € | 109 244 € |
| sh raha | 29 566 € | 43 805 € | 64 758 € | 87 946 € | 100 047 € | 96 434 € | 108 690 € |
| Omakapital | 31 982 € | 42 956 € | 67 341 € | 99 028 € | 122 408 € | 132 218 € | 157 462 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 1955 € | 1439 € | 1286 € | 553 € | 2050 € | 1326 € | 1432 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,2 % | 96,8 % | 98,1 % | 99,4 % | 98,4 % | 99,0 % | 99,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −65,8 % | −125,3 % | −118,5 % | −161,2 % | −27,3 % | −179,3 % | 10,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.