Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11275697

osaühing Plaat-EST

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11275697
  • Asutatud2006 (20 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 2025184 029 €
  • KMKR numberEE101074207

Usaldusväärsuse indeks

66/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20062011201620212026Asutatud 25.07.2006Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.07.2006 2006, Esimene aruanne 2007, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
osaühing Plaat-EST
Registrikood
11275697
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.07.2006
KMKR number
EE101074207
Aadress
Viljandi maakond, Viljandi vald, Kuressaare küla, Naarise

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu184 029 €+16,5
Müügitulu muutus181 659 € → 184 029 €+0,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43331Põranda- ja seinakatete paigaldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €46 tuh €92 tuh €138 tuh €184 tuh €2019: 29 587 €20192020: 37 954 €20202021: 37 716 €20212022: 18 829 €20222023: 104 107 €20232024: 181 659 €20242025: 184 029 €184 029 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Põranda- ja seinakatete paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 184 029 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2025184 029 €
2024Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2025181 659 €
2023Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008104 107 €
2022Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200818 829 €
2021Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200837 716 €
2020Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200837 954 €
2019Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200829 587 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
013452007: 5520072008: 020082009: 020092010: 020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 220242025: 442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20242
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20075

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu184 029 €181 659 €104 107 €18 829 €37 716 €37 954 €29 587 €
Ärikasum enne makse12 364 €15 694 €28 658 €2134 €50,00 €196 €158 €
Aruandeaasta kasum12 364 €15 694 €28 658 €2134 €50,00 €196 €158 €
Tööjõukulud38 745 €28 201 €12 820 €4629 €10 036 €8180 €8231 €
Varad kokku59 007 €49 299 €34 643 €4740 €2606 €2752 €2714 €
sh käibevarad51 464 €41 424 €27 082 €4740 €2606 €2752 €2714 €
sh raha17 867 €18 334 €18 408 €4740 €1162 €1769 €2714 €
Omakapital44 514 €32 150 €33 398 €4740 €2606 €2752 €2714 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised14 493 €17 149 €1245 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4211111
Omakapitali osakaal varadest75,4 %65,2 %96,4 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust6,7 %8,6 %27,5 %11,3 %0,1 %0,5 %0,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang