Turundusinfo

osaühing NuCap Systems

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 90 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood11278997
  • Asutatud2006 (20 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2022110 544 €

Üldandmed

Ärinimi
osaühing NuCap Systems
Registrikood
11278997
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.08.2006
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jõe tn 4c

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

75/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu110 544 €+14,5
Müügitulu muutus35 539 € → 110 544 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
62091Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 35 057 €2020: 37 069 €2021: 35 539 €2022: 110 544 €110 544 €2019202020212022
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2022. aastal 110 544 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2022Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008110 544 €
2021Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 200835 539 €
2020Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 200837 069 €
2019Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 200835 057 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2007: 02008: 02009: 02010: 02011: 02012: 02013: 02014: 02015: 02016: 02017: 02018: 02019: 12020: 02021: 222022: 02023: 02024: 02025: 002007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20212
20200
20191
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €0,00 €110 544 €35 539 €37 069 €35 057 €
Ärikasum enne makse−17 354 €−20 936 €−23 634 €−894 256 €−1355 €1251 €−535 259 €
Aruandeaasta kasum−17 354 €−20 936 €−23 634 €−894 256 €−1355 €1251 €−535 259 €
Tööjõukulud5320 €5320 €5320 €5320 €9206 €9399 €7190 €
Varad kokku2 321 566 €2 338 120 €2 358 526 €2 382 340 €3 276 416 €3 277 771 €3 278 269 €
sh käibevarad46 320 €62 874 €83 280 €107 094 €74 726 €80 449 €80 947 €
sh raha46 320 €62 874 €83 099 €106 932 €74 577 €76 306 €80 947 €
Omakapital2 320 236 €2 337 590 €2 358 526 €2 382 160 €3 276 416 €3 277 771 €3 276 520 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised1330 €530 €0,00 €180 €0,00 €1749 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000021
Omakapitali osakaal varadest99,9 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %99,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust-809,0 %-3,8 %3,4 %-1526,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang