Registrikaart · Äriregistri kanne 11281396
Osaühing Rimantase Ehitus
- Registrikood11281396
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 2025215 670 €
- KMKR numberEE101076124
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 16 624 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 57 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Rimantase Ehitus
- Registrikood
- 11281396
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.08.2006
- KMKR number
- EE101076124
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tuuliku tee 4c
- Aadress kehtib alates
- 04.07.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Vello Lehtse | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Vello Lehtse | Juhatuse liige | 18.08.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Vello Lehtse | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 215 670 € | +17,1 | |
| Müügitulu muutus | 233 576 € → 215 670 € | -2,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 16 624 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255596392
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 215 670 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 215 670 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 233 576 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 201 381 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 186 462 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 167 785 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 134 387 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 85 285 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedKogu 186 462 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 186 462 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 11 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 215 670 € | 233 576 € | 201 381 € | 186 462 € | 167 785 € | 134 387 € | 85 285 € |
| Ärikasum | 3022 € | −16 816 € | 20 550 € | 423 € | −36 820 € | −5000 € | −2000 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3022 € | −16 817 € | 20 550 € | 423 € | −36 820 € | −5000 € | −2000 € |
| Aruandeaasta kasum | 3022 € | −16 817 € | 20 550 € | 423 € | −36 820 € | −5000 € | −2000 € |
| Tööjõukulud | 192 457 € | 229 249 € | 199 656 € | 168 946 € | 189 162 € | 124 300 € | 66 186 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 105 € | 129 € | 129 € |
| Varad kokku | 77 008 € | 77 564 € | 70 074 € | 42 786 € | 55 620 € | 60 844 € | 49 762 € |
| sh käibevarad | 77 008 € | 77 564 € | 70 074 € | 42 786 € | 55 620 € | 60 739 € | 49 528 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 105 € | 234 € |
| sh raha | 1305 € | 1737 € | 98,00 € | 5471 € | 305 € | 575 € | 247 € |
| Omakapital | 7005 € | 3983 € | 20 800 € | 2500 € | 2556 € | 14 176 € | 3176 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −39 773 € | −22 956 € | −43 506 € | −43 929 € | −4380 € | 620 € | 2620 € |
| Lühiajalised kohustised | 68 137 € | 71 715 € | 45 207 € | 34 633 € | 48 070 € | 35 776 € | 36 907 € |
| Pikaajalised kohustised | 1866 € | 1866 € | 4067 € | 5653 € | 4994 € | 10 892 € | 9679 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 11 | 9 | 7 | 8 | 7 | 6 |
| Ärikasum enne kulumit | 3022 € | −16 816 € | 20 550 € | 423 € | −36 715 € | −4871 € | −1871 € |
| Aruanne esitatud | 18.06.2026 | 26.06.2025 | 19.02.2024 | 01.06.2023 | 30.06.2022 | 21.06.2021 | 27.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,1 % | 5,1 % | 29,7 % | 5,8 % | 4,6 % | 23,3 % | 6,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,4 % | −7,2 % | 10,2 % | 0,2 % | −21,9 % | −3,7 % | −2,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 16 624 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.