Registrikaart · Äriregistri kanne 11284762
ITM Electric OÜ
- Registrikood11284762
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025546 168 €
- KMKR numberEE101079370
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ITM Electric OÜ
- Registrikood
- 11284762
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.09.2006
- KMKR number
- EE101079370
- Aadress
- Harju maakond, Kiili vald, Vaela küla, Kuuse tee 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 546 168 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 750 340 € → 546 168 € | -8,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725022507
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43211 | Elektripaigaldustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektripaigaldustööd teenis ettevõte 2025. aastal 546 168 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 546 168 € |
| 2024 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 750 340 € |
| 2023 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 968 829 € |
| 2022 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 1 031 418 € |
| 2021 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 507 092 € |
| 2020 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 504 764 € |
| 2019 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 464 059 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 546 168 € | 750 340 € | 968 829 € | 1 031 418 € | 507 092 € | 504 764 € | 464 059 € |
| Ärikasum enne makse | 137 648 € | 244 967 € | 334 875 € | 289 757 € | 141 170 € | 156 706 € | 53 158 € |
| Aruandeaasta kasum | 99 428 € | 216 850 € | 317 262 € | 289 757 € | 141 170 € | 156 706 € | 53 158 € |
| Tööjõukulud | 42 062 € | 87 409 € | 85 099 € | 57 769 € | 54 653 € | 48 951 € | 63 857 € |
| Varad kokku | 874 588 € | 907 202 € | 824 018 € | 669 484 € | 419 422 € | 362 164 € | 296 429 € |
| sh käibevarad | 805 123 € | 827 803 € | 734 686 € | 593 684 € | 351 153 € | 284 332 € | 232 047 € |
| sh raha | 679 824 € | 662 288 € | 546 206 € | 340 146 € | 228 443 € | 188 894 € | 178 827 € |
| Omakapital | 804 783 € | 840 862 € | 769 912 € | 514 025 € | 324 268 € | 278 615 € | 201 909 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 69 805 € | 66 340 € | 54 106 € | 155 459 € | 95 154 € | 83 549 € | 94 520 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,0 % | 92,7 % | 93,4 % | 76,8 % | 77,3 % | 76,9 % | 68,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,2 % | 28,9 % | 32,7 % | 28,1 % | 27,8 % | 31,0 % | 11,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.