Registrikaart · Äriregistri kanne 11285425
Booden Grupp OÜ
- Registrikood11285425
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 202538
- Müügitulu 20258 178 821 €
- KMKR numberEE101089551
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Booden Grupp OÜ
- Registrikood
- 11285425
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.08.2006
- KMKR number
- EE101089551
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Ülenurme alevik, Lennu tn 8a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 87 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 38 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 8 178 821 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 7 612 252 € → 8 178 821 € | +2,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255600899
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43911 | Müüritööd | Põhitegevusala |
| 68111 | Enda kinnisvara ost ja müük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Müüritööd teenis ettevõte 2025. aastal 8 051 034 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Müüritööd EMTAK 2025 | 8 051 034 € |
| 2025 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 127 787 € |
| 2024 | Müüritööd EMTAK 2025 | 6 907 547 € |
| 2024 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 704 705 € |
| 2023 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 5 037 917 € |
| 2023 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 187 417 € |
| 2022 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 7 952 057 € |
| 2021 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 6 099 267 € |
| 2020 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 4 275 067 € |
| 2019 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 5 237 517 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 38 |
| 2024 | 40 |
| 2023 | 40 |
| 2022 | 47 |
| 2021 | 49 |
| 2020 | 45 |
| 2019 | 47 |
| 2018 | 33 |
| 2017 | 23 |
| 2016 | 21 |
| 2015 | 14 |
| 2014 | 14 |
| 2013 | 14 |
| 2012 | 11 |
| 2011 | 8 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 178 824 € | 7 612 252 € | 5 225 334 € | 7 952 057 € | 6 099 267 € | 4 275 067 € | 5 237 517 € |
| Ärikasum enne makse | −184 522 € | 41 494 € | −52 551 € | 104 677 € | 15 561 € | 26 379 € | 37 290 € |
| Aruandeaasta kasum | −184 522 € | 41 494 € | −52 551 € | 104 677 € | 15 561 € | 26 379 € | 35 540 € |
| Tööjõukulud | 896 980 € | 783 133 € | 713 490 € | 798 006 € | 796 044 € | 659 088 € | 734 799 € |
| Varad kokku | 2 287 908 € | 1 992 056 € | 1 880 254 € | 1 575 352 € | 1 608 291 € | 1 428 739 € | 1 491 623 € |
| sh käibevarad | 1 841 855 € | 1 557 791 € | 1 683 234 € | 1 241 283 € | 1 491 678 € | 1 388 418 € | 1 447 993 € |
| sh raha | 123 855 € | 31 429 € | 71 471 € | 107 906 € | 288 162 € | 12 059 € | 121 632 € |
| Omakapital | 564 190 € | 748 712 € | 707 218 € | 759 769 € | 655 092 € | 639 530 € | 613 151 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2558 € | 2558 € | 2558 € | 2558 € | 2558 € | 2558 € | 2558 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 703 718 € | 1 243 344 € | 1 088 911 € | 682 175 € | 794 535 € | 638 378 € | 748 340 € |
| Pikaajalised kohustised | 20 000 € | 0,00 € | 84 125 € | 133 408 € | 158 664 € | 150 831 € | 130 132 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 38 | 40 | 40 | 47 | 49 | 45 | 47 |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,7 % | 37,6 % | 37,6 % | 48,2 % | 40,7 % | 44,8 % | 41,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −2,3 % | 0,5 % | −1,0 % | 1,3 % | 0,3 % | 0,6 % | 0,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.