Registrikaart · Äriregistri kanne 11287246
Engelvels OÜ
- Registrikood11287246
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20259919 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Engelvels OÜ
- Registrikood
- 11287246
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.09.2006
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Muhu vald, Kuivastu küla, Posti
- Aadress kehtib alates
- 04.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tõnis Hinnosaar | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tõnis Hinnosaar | Juhatuse liige | 08.04.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tõnis Hinnosaar | otsene osalus | 07.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Registrikande sündmused
Äriregister · 04.09.2026| Sündmus | Algus | Lõpp |
|---|---|---|
| Tegevuse jätkamine | 08.04.2014 | — |
Allikas: Äriregistri avaandmed. Sündmuse sisu (kohtumäärused, osapoolte nimed) siin ei kajastu — avaldame ainult liigi ja kuupäevad.
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 9919 € | +4,8 | |
| Müügitulu muutus | 10 684 € → 9919 € | -2,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725123086
- Veebilehtkuivastuposti.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46191 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 9919 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 9919 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 9143 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 1541 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 8464 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 8174 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 9248 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 5908 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 15 921 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 22 520 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 26 630 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 24.05.2021 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9919 € | 10 684 € | 16 638 € | 15 156 € | 15 921 € | 22 520 € | 26 630 € |
| Ärikasum | 1379 € | −1040 € | 878 € | 5933 € | −88 373 € | 15 531 € | 28 649 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1242 € | −1866 € | −834 € | 3819 € | −90 829 € | 12 943 € | 30 611 € |
| Aruandeaasta kasum | 1242 € | −1866 € | −834 € | 3819 € | −90 829 € | 12 943 € | 30 611 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 1095 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 343 € | 422 € | 533 € | 604 € | 1943 € | 3570 € | 3719 € |
| Varad kokku | 10 104 € | 10 271 € | 18 068 € | 31 622 € | 43 018 € | 176 979 € | 175 730 € |
| sh käibevarad | 7947 € | 7771 € | 8727 € | 12 558 € | 10 440 € | 8030 € | 3211 € |
| sh põhivarad | 2157 € | 2500 € | 9341 € | 19 064 € | 32 578 € | 168 949 € | 172 519 € |
| sh raha | 598 € | 426 € | 7207 € | — | 8647 € | 1274 € | 1267 € |
| Omakapital | 7776 € | 6534 € | 8400 € | 9235 € | 5415 € | 96 244 € | 83 301 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 3978 € | 5844 € | 6678 € | 2859 € | 93 688 € | 80 745 € | 50 134 € |
| Lühiajalised kohustised | 196 € | 3288 € | 6785 € | 13 113 € | 16 166 € | 25 215 € | 21 861 € |
| Pikaajalised kohustised | 2132 € | 449 € | 2883 € | 9274 € | 21 437 € | 55 520 € | 70 568 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 1722 € | −618 € | 1411 € | 6537 € | −86 430 € | 19 101 € | 32 368 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 02.08.2024 | 14.06.2023 | 28.06.2022 | 29.06.2021 | 26.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,0 % | 63,6 % | 46,5 % | 29,2 % | 12,6 % | 54,4 % | 47,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 12,5 % | −17,5 % | −5,0 % | 25,2 % | −570,5 % | 57,5 % | 114,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.