Registrikaart · Äriregistri kanne 11288412
OÜ Relss
- Registrikood11288412
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025100 399 €
- KMKR numberEE101093479
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Relss
- Registrikood
- 11288412
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.10.2006
- KMKR number
- EE101093479
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu vald, Raadi alev, Pähklipuu tn 2-2
- Aadress kehtib alates
- 16.08.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Urmas Kiili | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Kiili | Juhatuse liige | 13.06.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Kiili | otsene osalus | 06.05.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 100 399 € | +14,1 | |
| Müügitulu muutus | 113 161 € → 100 399 € | -3,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725030104
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | Põhitegevusala |
| 38321 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | |
| 95401 | Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste paranduse ja hoolduse vahendamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 96 733 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 96 733 € |
| 2025 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2025 | 3084 € |
| 2025 | Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste paranduse ja hoolduse vahendamine EMTAK 2025 | 582 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 112 906 € |
| 2024 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2025 | 255 € |
| 2023 | Lammutamine EMTAK 2008 | 42 990 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 29 125 € |
| 2023 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 9342 € |
| 2023 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 2187 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 64 799 € |
| 2022 | Lammutamine EMTAK 2008 | 26 449 € |
| 2022 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 13 095 € |
| 2022 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 8668 € |
| 2021 | Lammutamine EMTAK 2008 | 106 255 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 92 000 € |
| 2021 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 55 601 € |
| 2021 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 13 290 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 5801 € |
| 2020 | Lammutamine EMTAK 2008 | 99 208 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 59 422 € |
| 2020 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 50 225 € |
| 2020 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 36 704 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 14 922 € |
| 2019 | Lammutamine EMTAK 2008 | 213 263 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 59 717 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 53 942 € |
| 2019 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 30 505 € |
| 2019 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 13 896 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 28.04.2021 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 100 399 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 100 399 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 100 399 € | 113 161 € | 83 644 € | 113 011 € | 272 947 € | 260 481 € | 371 323 € |
| Ärikasum | 406 139 € | 5342 € | 70 801 € | 34 466 € | 29 309 € | 170 € | 13 570 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 421 231 € | 5344 € | 70 802 € | 34 467 € | 29 311 € | 170 € | 13 571 € |
| Aruandeaasta kasum | 421 231 € | 5344 € | 70 802 € | 34 467 € | 29 311 € | 170 € | 13 571 € |
| Tööjõukulud | 31 402 € | 32 452 € | 31 957 € | 47 132 € | 55 481 € | 86 162 € | 88 983 € |
| Põhivarade kulum | 82 452 € | 73 533 € | 27 807 € | 38 898 € | 138 505 € | 61 657 € | 61 691 € |
| Varad kokku | 952 258 € | 485 867 € | 340 255 € | 411 286 € | 205 212 € | 234 541 € | 237 854 € |
| sh käibevarad | 695 669 € | 23 526 € | 26 131 € | 11 725 € | 27 293 € | 30 417 € | 57 272 € |
| sh põhivarad | 256 589 € | 462 341 € | 314 124 € | 399 561 € | 177 919 € | 204 124 € | 180 582 € |
| sh raha | 8540 € | 1660 € | 17 746 € | 6652 € | 18 963 € | 23 978 € | 44 849 € |
| Omakapital | 654 659 € | 233 428 € | 228 084 € | 157 282 € | 122 815 € | 93 504 € | 93 334 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 230 872 € | 225 528 € | 154 726 € | 120 259 € | 90 948 € | 90 778 € | 77 207 € |
| Lühiajalised kohustised | 212 209 € | 194 350 € | 12 654 € | 80 362 € | 50 393 € | 45 132 € | 27 079 € |
| Pikaajalised kohustised | 85 390 € | 58 089 € | 99 517 € | 173 642 € | 32 004 € | 95 905 € | 117 441 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 6 |
| Ärikasum enne kulumit | 488 591 € | 78 875 € | 98 608 € | 73 364 € | 167 814 € | 61 827 € | 75 261 € |
| Aruanne esitatud | 29.01.2026 | 31.01.2025 | 18.03.2024 | 20.04.2023 | 12.04.2022 | 14.05.2021 | 14.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,7 % | 48,0 % | 67,0 % | 38,2 % | 59,8 % | 39,9 % | 39,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 419,6 % | 4,7 % | 84,6 % | 30,5 % | 10,7 % | 0,1 % | 3,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.