Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11288464

OÜ Pitsplaat

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11288464
  • Asutatud2006 (19 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 20243506 €

Usaldusväärsuse indeks

57/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20062011201620212026Asutatud 06.10.2006Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.10.2006 2006, Esimene aruanne 2007, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Pitsplaat
Registrikood
11288464
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.10.2006
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2550 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kalda tee 4-68
Aadress kehtib alates
19.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Kätlin Karu70 % · 1785 €Ainuomand01.09.2023
Kätlin Jantra30 % · 765 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Kätlin KaruJuhatuse liige04.04.2007

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Kätlin Karuotsene osalus10.02.2025

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg19 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu3506 €+0,6
Müügitulu muutus2528 € → 3506 €+11,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
14299Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1296 €2591 €3887 €5182 €20195182 €20202021202220233506 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine teenis ettevõte 2024. aastal 3506 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 20253506 €
2023Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 20082528 €
2022Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 20082500 €
2021Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 20084372 €
2020Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 20085182 €
2019Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 20084794 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112007ei kajastu2008200920102011201220132014120152016201720182019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20171
20161
20151
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20070

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu3506 €2528 €2500 €4372 €5182 €4794 €
Ärikasum33,00 €−379 €−1119 €45,00 €885 €929 €
Kasum enne tulumaksustamist33,00 €−379 €−1119 €45,00 €885 €929 €
Aruandeaasta kasum33,00 €−379 €−1119 €45,00 €885 €929 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum432 €432 €432 €432 €0,00 €456 €
Varad kokku3740 €3707 €4086 €5206 €5161 €4385 €
sh käibevarad3605 €3140 €3087 €3775 €3298 €4120 €
sh põhivarad135 €567 €999 €1431 €1863 €265 €
sh raha2942 €2794 €2731 €3402 €2908 €3182 €
Omakapital3740 €3707 €4086 €5206 €5161 €4276 €
sh osa- või aktsiakapital2550 €2550 €2550 €2550 €2550 €2550 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum1157 €1536 €2655 €2611 €1726 €797 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €109 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Ärikasum enne kulumit465 €53,00 €−687 €477 €885 €1385 €
Aruanne esitatud03.08.202505.08.202430.12.202325.11.202331.10.202126.07.2020
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %97,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,9 %−15,0 %−44,8 %1,0 %17,1 %19,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang