Registrikaart · Äriregistri kanne 11289558
OÜ RAIDMAR EHITUS
- Registrikood11289558
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20253877 €
- KMKR numberEE101146229
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ RAIDMAR EHITUS
- Registrikood
- 11289558
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.10.2006
- KMKR number
- EE101146229
- Osa- või aktsiakapital
- 60 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Aardla tn 140-20
- Aadress kehtib alates
- 19.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tauno Tipka | 100 % · 60 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tauno Tipka | Juhatuse liige | 27.10.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tauno Tipka | otsene osalus | 30.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 3877 € | +1,1 | |
| Müügitulu muutus | 2903 € → 3877 € | +10,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256696082
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 3877 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 3877 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 2903 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 9600 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 16 131 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 407 498 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 278 822 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 4680 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 299 952 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 52 346 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 23.09.2008 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 3877 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 3877 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3877 € | 2903 € | 9600 € | 16 131 € | 407 498 € | 283 502 € | 352 298 € |
| Ärikasum | −2788 € | −12 792 € | −137 628 € | −12 908 € | 97 403 € | 4875 € | 34 826 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2788 € | −12 790 € | −137 628 € | −12 905 € | 97 413 € | 4882 € | 34 831 € |
| Aruandeaasta kasum | −2788 € | −12 790 € | −137 628 € | −12 905 € | 94 650 € | 4882 € | 34 831 € |
| Tööjõukulud | — | — | — | 0,00 € | 221 899 € | 223 396 € | 223 138 € |
| Põhivarade kulum | 2916 € | 4286 € | 5274 € | 9842 € | 12 116 € | 4747 € | 4070 € |
| Varad kokku | 19 750 € | 23 463 € | 36 146 € | 175 139 € | 209 547 € | 186 006 € | 240 171 € |
| sh käibevarad | 13 103 € | 13 900 € | 22 297 € | 155 133 € | 173 903 € | 105 287 € | 171 582 € |
| sh põhivarad | 6647 € | 9563 € | 13 849 € | 20 006 € | 35 644 € | 80 719 € | 68 589 € |
| sh raha | 6914 € | 11 351 € | 21 556 € | 419 € | 19 261 € | 41 529 € | 106 868 € |
| Omakapital | 19 640 € | 22 428 € | 35 218 € | 173 229 € | 186 134 € | 161 507 € | 199 124 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3835 € | 3835 € | 3835 € | 3835 € | 3835 € | 3835 € | 3835 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 17 954 € | 30 744 € | 168 372 € | 181 660 € | 87 010 € | 152 151 € | 159 819 € |
| Lühiajalised kohustised | 110 € | 1035 € | 928 € | 1910 € | 23 413 € | 24 499 € | 41 047 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 10 | 10 |
| Ärikasum enne kulumit | 128 € | −8506 € | −132 354 € | −3066 € | 109 519 € | 9622 € | 38 896 € |
| Aruanne esitatud | 26.05.2026 | 07.07.2025 | 27.06.2024 | 03.07.2023 | 05.07.2022 | 29.06.2021 | 01.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 95,6 % | 97,4 % | 98,9 % | 88,8 % | 86,8 % | 82,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −71,9 % | −440,6 % | −1433,6 % | −80,0 % | 23,2 % | 1,7 % | 9,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.