Registrikaart · Äriregistri kanne 11289601
Eincar Grupp OÜ
- Registrikood11289601
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 202512
- Müügitulu 20251 151 987 €
- KMKR numberEE101093974
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Eincar Grupp OÜ
- Registrikood
- 11289601
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.10.2006
- KMKR number
- EE101093974
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Võruvälja tn 9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 84 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 12 töötajat viimases aruandes | +12 | |
| Müügitulu | 1 151 987 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 925 450 € → 1 151 987 € | +7,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725019119
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
| 46891 | Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 1 115 887 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 1 115 887 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük EMTAK 2025 | 36 100 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 925 450 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 937 078 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 830 121 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 819 973 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 800 141 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 697 786 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 12 |
| 2024 | 12 |
| 2023 | 12 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 151 987 € | 925 450 € | 937 078 € | 830 121 € | 819 973 € | 800 141 € | 697 786 € |
| Ärikasum enne makse | 31 297 € | 5632 € | 22 532 € | 37 909 € | 6960 € | 37 158 € | 36 617 € |
| Aruandeaasta kasum | 31 297 € | 5632 € | 22 532 € | 37 909 € | 6960 € | 37 158 € | 36 617 € |
| Tööjõukulud | 205 600 € | 154 520 € | 154 520 € | 129 371 € | 129 372 € | 110 366 € | 95 000 € |
| Varad kokku | 763 632 € | 720 116 € | 671 945 € | 657 853 € | 642 072 € | 800 265 € | 819 003 € |
| sh käibevarad | 80 385 € | 37 880 € | 129 712 € | 113 633 € | 179 090 € | 223 986 € | 198 225 € |
| sh raha | 54 785 € | 32 140 € | 45 151 € | 42 573 € | 26 296 € | 67 266 € | 43 628 € |
| Omakapital | 511 009 € | 479 712 € | 474 080 € | 451 548 € | 413 639 € | 406 679 € | 369 521 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 107 063 € | 106 954 € | 111 714 € | 121 121 € | 147 421 € | 97 674 € | 239 263 € |
| Pikaajalised kohustised | 145 560 € | 133 450 € | 86 151 € | 85 184 € | 81 012 € | 295 912 € | 210 219 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 12 | 12 | 12 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,9 % | 66,6 % | 70,6 % | 68,6 % | 64,4 % | 50,8 % | 45,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,7 % | 0,6 % | 2,4 % | 4,6 % | 0,8 % | 4,6 % | 5,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.