Registrikaart · Äriregistri kanne 11290538
Travel Atelier OÜ
- Registrikood11290538
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202519 212 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Travel Atelier OÜ
- Registrikood
- 11290538
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.09.2006
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 8948 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Eha tn 3
- Aadress kehtib alates
- 08.05.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Olga Feldman-Magsumova | 100 % · 8948 € | Ainuomand | 30.09.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Olga Feldman-Magsumova | Juhatuse liige | 08.05.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Olga Feldman-Magsumova | otsene osalus | 08.05.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 19 212 € | +7,5 | |
| Müügitulu muutus | 3615 € → 19 212 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725532130
- Mobiil+37256858656
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 79111 | Reisibüroode tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reisibüroode tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 19 212 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reisibüroode tegevus EMTAK 2025 | 19 212 € |
| 2024 | Reisibüroode tegevus EMTAK 2025 | 3615 € |
| 2019 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 212 € | 3615 € | 0,00 € | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum | 10 931 € | 3318 € | −1210 € | −320 € | −630 € | −180 € | −4107 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 931 € | 5406 € | −2268 € | −37 986 € | −70 907 € | −40 937 € | −4107 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 931 € | 5406 € | −2268 € | −37 986 € | −70 907 € | −40 937 € | −4107 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | — | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 123 662 € | 37 458 € | 31 772 € | 32 870 € | 70 581 € | 115 105 € | 11 612 € |
| sh käibevarad | 123 662 € | 37 458 € | 31 772 € | 32 870 € | 70 581 € | 115 105 € | 11 612 € |
| sh põhivarad | — | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 25 086 € | 14 188 € | 15 145 € | 11 553 € | 11 598 € | 16 183 € | 11 612 € |
| Omakapital | −124 149 € | −135 080 € | −140 486 € | −138 218 € | −100 232 € | −29 325 € | 11 612 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 8948 € | 8948 € | 8948 € | 8948 € | 8948 € | 8948 € | 8948 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −146 432 € | −151 838 € | −149 570 € | −111 584 € | −40 677 € | 260 € | 4367 € |
| Lühiajalised kohustised | 72 723 € | 172 538 € | 172 258 € | 171 088 € | 170 813 € | 144 430 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 175 088 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | — | — | — | −180 € | −4107 € |
| Aruanne esitatud | 22.06.2026 | 27.07.2025 | 19.06.2024 | 04.05.2024 | 05.05.2024 | 04.05.2024 | 15.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | −100,4 % | −360,6 % | −442,2 % | −420,5 % | −142,0 % | −25,5 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 56,9 % | 149,5 % | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.