Registrikaart · Äriregistri kanne 11290706
VIP Soojus OÜ
- Registrikood11290706
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 2025871 954 €
- KMKR numberEE101091594
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5948 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- VIP Soojus OÜ
- Registrikood
- 11290706
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.09.2006
- KMKR number
- EE101091594
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Kohtla-Nõmme alev, Kase tn 27
- Aadress kehtib alates
- 29.11.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Eha Pau | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Heiki Pau | Juhatuse liige | 04.05.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Eha Pau | otsene osalus | 07.03.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 871 954 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 064 931 € → 871 954 € | -5,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 5948 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725011098
- Mobiil+3725297098
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42211 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 871 954 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2025 | 871 954 € |
| 2024 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2025 | 1 064 931 € |
| 2023 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 593 032 € |
| 2022 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 552 439 € |
| 2021 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 427 751 € |
| 2020 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 302 569 € |
| 2019 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 418 620 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 01.10.2019 |
| Gaasitööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 24.11.2006 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 871 954 € | 1 064 931 € | 593 032 € | 552 439 € | 427 751 € | 302 569 € | 418 620 € |
| Ärikasum | 3424 € | 192 613 € | −20 674 € | 14 685 € | −4725 € | −19 549 € | 20 183 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1953 € | 191 863 € | −21 443 € | 14 184 € | −5337 € | −20 256 € | 20 145 € |
| Aruandeaasta kasum | 1953 € | 191 863 € | −21 443 € | 14 184 € | −5337 € | −20 256 € | 20 145 € |
| Tööjõukulud | 199 201 € | 134 151 € | 115 511 € | 77 030 € | 55 121 € | 78 821 € | 68 541 € |
| Põhivarade kulum | 16 103 € | 10 899 € | 10 357 € | 11 082 € | 12 590 € | 13 414 € | 8657 € |
| Varad kokku | 508 536 € | 502 087 € | 235 049 € | 293 218 € | 229 430 € | 259 598 € | 247 011 € |
| sh käibevarad | 324 595 € | 444 241 € | 180 245 € | 236 818 € | 166 666 € | 135 998 € | 115 724 € |
| sh põhivarad | 183 941 € | 57 846 € | 54 804 € | 56 400 € | 62 764 € | 123 600 € | 131 287 € |
| sh raha | 78 558 € | 61 147 € | 25 263 € | 39 238 € | 4641 € | 6772 € | 53 732 € |
| Omakapital | 326 406 € | 324 453 € | 132 531 € | 153 975 € | 139 791 € | 145 128 € | 165 385 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 321 641 € | 129 778 € | 151 162 € | 136 979 € | 142 316 € | 162 572 € | 142 428 € |
| Lühiajalised kohustised | 134 935 € | 172 521 € | 95 382 € | 127 994 € | 73 565 € | 93 690 € | 56 254 € |
| Pikaajalised kohustised | 47 195 € | 5113 € | 7136 € | 11 249 € | 16 074 € | 20 780 € | 25 372 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 8 | 7 | 6 | 4 | 6 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 19 527 € | 203 512 € | −10 317 € | 25 767 € | 7865 € | −6135 € | 28 840 € |
| Aruanne esitatud | 05.07.2026 | 05.06.2025 | 27.06.2024 | 30.06.2023 | 03.09.2022 | 13.08.2021 | 30.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,2 % | 64,6 % | 56,4 % | 52,5 % | 60,9 % | 55,9 % | 67,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | 18,0 % | −3,6 % | 2,6 % | −1,2 % | −6,7 % | 4,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5948 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.