Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11292856

TAMALUSE Osaühing

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11292856
  • Asutatud2007 (19 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2021680 €

Usaldusväärsuse indeks

46/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 03.01.2007Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 03.01.2007 2007, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
TAMALUSE Osaühing
Registrikood
11292856
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
03.01.2007
KMKR number
Aadress
Ida-Viru maakond, Lüganuse vald, Varja küla, Tammealuse

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg19 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu680 €0
Müügitulu muutus665 € → 680 €+0,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €170 €340 €510 €680 €2019: 330 €20192020: 665 €20202021: 680 €680 €2021
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine teenis ettevõte 2021. aastal 442 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2021Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2008442 €
2021Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus EMTAK 2008173 €
2021Disainerite tegevus EMTAK 200865,00 €
2020Disainerite tegevus EMTAK 2008475 €
2020Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2008116 €
2020Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus EMTAK 200874,00 €
2019Disainerite tegevus EMTAK 2008245 €
2019Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus EMTAK 200885,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112007: 1120072008: 120082009: 120092010: 020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20091
20081
20071

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €680 €665 €330 €
Ärikasum enne makse0,00 €−198 €−296 €−372 €41,00 €−33,00 €−863 €
Aruandeaasta kasum0,00 €−198 €−296 €−372 €41,00 €−33,00 €−863 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku2833 €2833 €3031 €3327 €3699 €3723 €3691 €
sh käibevarad2646 €2646 €2646 €2646 €2722 €2901 €2438 €
sh raha1662 €1662 €1662 €1662 €1738 €1917 €1454 €
Omakapital2833 €2833 €3031 €3327 €3699 €3658 €3691 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised0,00 €65,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %98,3 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust6,0 %-5,0 %-261,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang