Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11292879

Osaühing COLORMAIER

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11292879
  • Asutatud2007 (19 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202547 932 €
  • KMKR numberEE101125211

Usaldusväärsuse indeks

58/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 05.01.2007Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.01.2007 2007, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing COLORMAIER
Registrikood
11292879
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.01.2007
KMKR number
EE101125211
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Kalda tn 8
Aadress kehtib alates
05.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Viktor Juhanson100 % · 2556 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Viktor JuhansonJuhatuse liige05.01.2007

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Viktor Juhansonotsene osalus28.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg19 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu47 932 €+11,1
Müügitulu muutus47 449 € → 47 932 €+0,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €12 tuh €25 tuh €37 tuh €49 tuh €49 320 €20192020202120222023202447 932 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 47 932 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202547 932 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202547 449 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200847 419 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200842 996 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200831 879 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200832 586 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200849 320 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01234420072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20212
20202
20192
20182
20172
20162
20152
20143
20133
20123
20114
20104
20094
20084
20074

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu47 932 €47 449 €47 419 €42 996 €31 879 €32 586 €49 320 €
Ärikasum−1934 €3918 €2572 €157 €−3588 €−728 €149 €
Kasum enne tulumaksustamist−1934 €3918 €2572 €146 €−3588 €−728 €149 €
Aruandeaasta kasum−1934 €3918 €2572 €146 €−3588 €−728 €149 €
Tööjõukulud32 455 €30 939 €29 594 €28 643 €22 264 €26 919 €27 938 €
Põhivarade kulum2639 €1760 €0,00 €0,00 €700 €933 €933 €
Varad kokku12 592 €19 463 €10 385 €6447 €5693 €9320 €10 412 €
sh käibevarad3794 €8026 €10 385 €6447 €5693 €8620 €8779 €
sh põhivarad8798 €11 437 €0,00 €0,00 €0,00 €700 €1633 €
sh raha2575 €8026 €
Omakapital7761 €9695 €5777 €3205 €3059 €6648 €7376 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum6883 €2965 €393 €248 €3836 €4564 €4415 €
Lühiajalised kohustised4831 €9768 €4608 €3242 €2634 €2672 €3036 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222222
Ärikasum enne kulumit705 €5678 €2572 €157 €−2888 €205 €1082 €
Aruanne esitatud26.01.202631.01.202504.03.202418.04.202321.05.202213.06.202127.06.2020
Omakapitali osakaal varadest61,6 %49,8 %55,6 %49,7 %53,7 %71,3 %70,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust−4,0 %8,3 %5,4 %0,3 %−11,3 %−2,2 %0,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang