Registrikaart · Äriregistri kanne 11296771
Kuslap OÜ
- Registrikood11296771
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025143 708 €
- KMKR numberEE101085610
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kuslap OÜ
- Registrikood
- 11296771
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.09.2006
- KMKR number
- EE101085610
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Kristeni tn 9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 143 708 € | +15,5 | |
| Müügitulu muutus | 142 020 € → 143 708 € | +0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725025002
- Mobiil+3725146625
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90399 | Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | Põhitegevusala |
| 90201 | Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised teenis ettevõte 2025. aastal 92 300 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised EMTAK 2025 | 92 300 € |
| 2025 | Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus EMTAK 2025 | 51 408 € |
| 2024 | Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised EMTAK 2025 | 92 760 € |
| 2024 | Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus EMTAK 2025 | 49 260 € |
| 2023 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 95 420 € |
| 2023 | Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine EMTAK 2008 | 31 505 € |
| 2022 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 65 400 € |
| 2022 | Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine EMTAK 2008 | 31 424 € |
| 2021 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 52 059 € |
| 2021 | Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine EMTAK 2008 | 33 866 € |
| 2020 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 45 563 € |
| 2020 | Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine EMTAK 2008 | 27 938 € |
| 2019 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 68 531 € |
| 2019 | Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine EMTAK 2008 | 37 348 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 145 708 € | 142 020 € | 126 925 € | 96 824 € | 85 925 € | 73 501 € | 105 879 € |
| Ärikasum enne makse | 47 904 € | 54 150 € | 18 632 € | 9822 € | 21 242 € | −4898 € | 7405 € |
| Aruandeaasta kasum | 39 442 € | 54 150 € | 18 632 € | 5892 € | 22 208 € | −8398 € | 5108 € |
| Tööjõukulud | 17 883 € | 15 960 € | 13 511 € | 12 146 € | 17 949 € | 22 393 € | 22 693 € |
| Varad kokku | 127 906 € | 109 918 € | 81 867 € | 68 085 € | 65 990 € | 50 414 € | 61 809 € |
| sh käibevarad | 110 591 € | 82 998 € | 55 365 € | 55 871 € | 55 165 € | 36 750 € | 43 105 € |
| sh raha | 96 937 € | 74 319 € | 40 132 € | 46 574 € | 43 333 € | 30 610 € | 29 183 € |
| Omakapital | 116 229 € | 106 787 € | 52 637 € | 34 006 € | 48 114 € | 25 906 € | 48 304 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 677 € | 3131 € | 29 230 € | 34 079 € | 17 876 € | 24 508 € | 13 505 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,9 % | 97,2 % | 64,3 % | 49,9 % | 72,9 % | 51,4 % | 78,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 27,1 % | 38,1 % | 14,7 % | 6,1 % | 25,8 % | -11,4 % | 4,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.