Rataspere OÜ
- Registrikood11299367
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202532 264 €
- KMKR numberEE101262475
Üldandmed
- Ärinimi
- Rataspere OÜ
- Registrikood
- 11299367
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.09.2006
- KMKR number
- EE101262475
- Aadress
- Rapla maakond, Märjamaa vald, Velise küla, Kõpu
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
53/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 32 264 € | +9,5 |
| Müügitulu muutus | 35 248 € → 32 264 € | -2,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725234729
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 32 264 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 32 264 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 35 248 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 32 016 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 32 929 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 28 107 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 15 693 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 19 175 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 264 € | 35 248 € | 32 016 € | 32 929 € | 28 107 € | 15 693 € | 19 175 € |
| Ärikasum enne makse | 788 € | 11 262 € | 9189 € | 10 374 € | 7134 € | −1917 € | 1275 € |
| Aruandeaasta kasum | −58,00 € | 9683 € | 7918 € | 9124 € | 7134 € | −1917 € | 1275 € |
| Tööjõukulud | 14 364 € | 12 039 € | 11 970 € | 11 970 € | 10 773 € | 9576 € | 8845 € |
| Varad kokku | 41 629 € | 47 084 € | 17 979 € | 16 878 € | 12 698 € | 4356 € | 6332 € |
| sh käibevarad | 10 600 € | 10 119 € | 13 246 € | 11 192 € | 7217 € | 763 € | 1790 € |
| sh raha | 9680 € | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 15 490 € | 18 548 € | 16 420 € | 14 169 € | 10 045 € | 2911 € | 4828 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 17 140 € | 16 758 € | 1559 € | 2709 € | 2653 € | 1445 € | 1433 € |
| Pikaajalised kohustised | 8999 € | 11 778 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 71,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 37,2 % | 39,4 % | 91,3 % | 83,9 % | 79,1 % | 66,8 % | 76,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -0,2 % | 27,5 % | 24,7 % | 27,7 % | 25,4 % | -12,2 % | 6,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.