Registrikaart · Äriregistri kanne 11302520
Balti Soojus Inspektor Osaühing
- Registrikood11302520
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025110 701 €
- KMKR numberEE101082875
- Sellel aadressil on registreeritud 40 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Balti Soojus Inspektor Osaühing
- Registrikood
- 11302520
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.09.2006
- KMKR number
- EE101082875
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Aiandi tn 13/2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 110 701 € | +14,5 | |
| Müügitulu muutus | 85 339 € → 110 701 € | +8,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253442220
- Veebilehtbsi.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71129 | Muud insener-tehnilised tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud insener-tehnilised tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 110 701 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 110 701 € |
| 2024 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 85 339 € |
| 2023 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 162 865 € |
| 2022 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 208 552 € |
| 2021 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 123 111 € |
| 2020 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 137 292 € |
| 2019 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 205 191 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 210 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 110 701 € | 85 339 € | 162 865 € | 208 552 € | 123 111 € | 137 292 € | 205 401 € |
| Ärikasum enne makse | 3320 € | 25 112 € | 55 121 € | 52 546 € | 45 403 € | 49 809 € | 56 808 € |
| Aruandeaasta kasum | −911 € | 7977 € | 47 964 € | 45 345 € | 39 276 € | 41 690 € | 47 737 € |
| Tööjõukulud | 21 923 € | 27 655 € | 28 685 € | 25 939 € | 16 201 € | 18 684 € | 24 521 € |
| Varad kokku | 30 762 € | 51 657 € | 116 531 € | 115 722 € | 108 136 € | 113 917 € | 106 521 € |
| sh käibevarad | 27 064 € | 51 431 € | 115 173 € | 104 033 € | 88 944 € | 107 852 € | 103 139 € |
| sh raha | 212 € | 37 228 € | 92 062 € | 61 395 € | 60 217 € | 97 231 € | 90 594 € |
| Omakapital | 21 490 € | 37 401 € | 112 301 € | 107 191 € | 104 657 € | 103 016 € | 103 215 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 9272 € | 14 256 € | 4230 € | 8531 € | 3479 € | 10 901 € | 3306 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,9 % | 72,4 % | 96,4 % | 92,6 % | 96,8 % | 90,4 % | 96,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -0,8 % | 9,3 % | 29,5 % | 21,7 % | 31,9 % | 30,4 % | 23,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.