Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11302773

Osaühing ADV Holdings

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11302773
  • Asutatud2006 (19 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025180 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 81 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

30/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20062011201620212026Asutatud 28.09.2006Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.09.2006 2006, Esimene aruanne 2008, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing ADV Holdings
Registrikood
11302773
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.09.2006
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tuukri tn 19
Aadress kehtib alates
06.10.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Aivar Raudsik100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Aivar RaudsikJuhatuse liige28.09.2006

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Aivar Raudsikotsene osalus03.09.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg19 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu180 €0
Müügitulu muutus2540 € → 180 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €635 €1270 €1905 €2540 €2540 €2024180 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 180 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025180 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 20252540 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 180 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti180 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu180 €2540 €
Ärikasum−2022 €522 €−1895 €−3703 €−1591 €−2198 €−2653 €
Kasum enne tulumaksustamist39 265 €15 902 €19 296 €−39 034 €95 953 €26 677 €17 295 €
Aruandeaasta kasum39 265 €13 402 €17 019 €−39 034 €95 953 €26 677 €16 184 €
Põhivarade kulum0,00 €750 €750 €
Varad kokku388 572 €349 305 €350 882 €339 002 €378 036 €282 083 €255 406 €
sh käibevarad366 642 €327 375 €328 952 €318 002 €355 036 €269 083 €237 656 €
sh põhivarad21 930 €21 930 €21 930 €21 000 €23 000 €13 000 €17 750 €
sh raha56 619 €44 096 €45 468 €52 129 €57 273 €86 900 €65 809 €
Omakapital388 396 €349 131 €345 729 €338 850 €377 884 €281 931 €255 254 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum346 319 €332 917 €325 898 €375 072 €279 119 €252 442 €236 258 €
Lühiajalised kohustised176 €174 €5153 €152 €152 €152 €152 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Ärikasum enne kulumit−1591 €−1448 €−1903 €
Aruanne esitatud23.04.202629.05.202503.05.202431.03.202309.06.202208.06.202103.06.2020
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %98,5 %100,0 %100,0 %99,9 %99,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust21 813,9 %527,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang