Registrikaart · Äriregistri kanne 11304482
Wellington OÜ
- Registrikood11304482
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025639 091 €
- KMKR numberEE101194349
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Wellington OÜ
- Registrikood
- 11304482
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.10.2006
- KMKR number
- EE101194349
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Pohla tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 639 091 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 410 681 € → 639 091 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725328588
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43351 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 639 091 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 639 091 € |
| 2024 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 410 681 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 481 316 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 407 904 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 185 652 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 414 416 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 298 662 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 639 091 € | 410 681 € | 481 316 € | 407 904 € | 185 652 € | 414 416 € | 298 662 € |
| Ärikasum enne makse | 128 806 € | 12 170 € | 76 869 € | 49 212 € | −2498 € | 52 734 € | 25 872 € |
| Aruandeaasta kasum | 120 282 € | −5924 € | 60 880 € | 44 212 € | −6301 € | 38 963 € | 23 571 € |
| Tööjõukulud | 221 259 € | 217 838 € | 181 301 € | 145 605 € | 66 401 € | 147 391 € | 112 408 € |
| Varad kokku | 217 469 € | 165 344 € | 201 016 € | 182 170 € | 159 692 € | 169 124 € | 184 274 € |
| sh käibevarad | 189 117 € | 135 413 € | 167 032 € | 170 636 € | 149 856 € | 155 357 € | 176 715 € |
| sh raha | 112 858 € | 23 923 € | 53 400 € | 48 248 € | 27 241 € | 30 823 € | 53 055 € |
| Omakapital | 146 974 € | 103 095 € | 140 281 € | 111 400 € | 107 188 € | 133 689 € | 150 726 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 60 632 € | 49 137 € | 44 583 € | 70 720 € | 52 504 € | 35 435 € | 33 548 € |
| Pikaajalised kohustised | 9863 € | 13 112 € | 16 152 € | 50,00 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 8 | 8 | 7 | 5 | 7 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,6 % | 62,4 % | 69,8 % | 61,2 % | 67,1 % | 79,0 % | 81,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,8 % | −1,4 % | 12,6 % | 10,8 % | −3,4 % | 9,4 % | 7,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.