Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11308505

Maxsaar OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11308505
  • Asutatud2006 (19 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025969 442 €
  • KMKR numberEE101099457

Usaldusväärsuse indeks

69/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20062011201620212026Asutatud 19.10.2006Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.10.2006 2006, Esimene aruanne 2007, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Maxsaar OÜ
Registrikood
11308505
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.10.2006
KMKR number
EE101099457
Aadress
Saare maakond, Saaremaa vald, Sõmera küla, Tolli

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg19 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu969 442 €+20
Müügitulu muutus954 603 € → 969 442 €+0,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €320 tuh €639 tuh €959 tuh €1,3 mln €2019: 857 918 €20192020: 834 729 €20202021: 1 038 263 €20212022: 1 278 499 €1 278 499 €20222023: 966 873 €20232024: 954 603 €20242025: 969 442 €969 442 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorikütuse jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 655 404 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorikütuse jaemüük EMTAK 2025655 404 €
2025Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025295 125 €
2025Segapõllumajandus EMTAK 20259358 €
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20257500 €
2025Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 20251400 €
2025Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2025655 €
2024Mootorikütuse jaemüük EMTAK 2025649 443 €
2024Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025282 088 €
2024Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 202515 725 €
2024Segapõllumajandus EMTAK 20254458 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20252025 €
2024Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2025864 €
2023Mootorikütuse jaemüük EMTAK 2008682 216 €
2023Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008276 925 €
2023Segapõllumajandus EMTAK 20084476 €
2023Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 20082756 €
2023Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008500 €
2022Mootorikütuse jaemüük EMTAK 2008966 103 €
2022Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008274 433 €
2022Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 200834 166 €
2022Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 20082250 €
2022Segapõllumajandus EMTAK 20081547 €
2021Mootorikütuse jaemüük EMTAK 2008721 758 €
2021Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008296 643 €
2021Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 200814 062 €
2021Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 20083558 €
2021Segapõllumajandus EMTAK 20082242 €
2020Mootorikütuse jaemüük EMTAK 2008578 234 €
2020Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008243 339 €
2020Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 20085153 €
2020Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 20085093 €
2020Segapõllumajandus EMTAK 20082910 €
2019Mootorikütuse jaemüük EMTAK 2008627 908 €
2019Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008214 502 €
2019Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 20089602 €
2019Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 20082531 €
2019Loodussaaduste, v.a puidu varumine EMTAK 20082283 €
2019Segapõllumajandus EMTAK 20081092 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232007: 020072008: 020082009: 020092010: 220102011: 3320112012: 320122013: 320132014: 320142015: 320152016: 320162017: 320172018: 320182019: 320192020: 320202021: 320212022: 320222023: 320232024: 320242025: 332025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20233
20223
20213
20203
20193
20183
20173
20163
20153
20143
20133
20123
20113
20102
20090
20080
20070

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu969 442 €954 603 €966 873 €1 278 499 €1 038 263 €834 729 €857 918 €
Ärikasum enne makse15 603 €39 347 €10 495 €53 391 €26 525 €25 837 €16 570 €
Aruandeaasta kasum15 603 €39 347 €10 495 €53 391 €26 525 €25 837 €16 570 €
Tööjõukulud59 690 €57 267 €52 310 €50 838 €43 687 €40 528 €37 815 €
Varad kokku449 778 €416 011 €378 521 €381 146 €296 799 €285 387 €224 196 €
sh käibevarad173 268 €181 223 €150 263 €149 968 €140 308 €114 418 €134 612 €
sh raha18 114 €34 016 €39 121 €23 102 €23 440 €22 433 €54 132 €
Omakapital364 612 €350 764 €310 540 €300 045 €245 309 €218 784 €194 003 €
sh osa- või aktsiakapital2557 €2557 €2557 €2557 €2557 €2557 €2557 €
Lühiajalised kohustised28 166 €27 672 €17 265 €17 579 €8301 €12 033 €30 193 €
Pikaajalised kohustised57 000 €37 575 €50 716 €63 522 €43 189 €54 570 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3333333
Omakapitali osakaal varadest81,1 %84,3 %82,0 %78,7 %82,7 %76,7 %86,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,6 %4,1 %1,1 %4,2 %2,6 %3,1 %1,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang