Osaühing Videnna
- Registrikood11312949
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202529 481 €
- KMKR numberEE101119298
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Videnna
- Registrikood
- 11312949
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.11.2006
- KMKR number
- EE101119298
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paasiku tn 4-40
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
46/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 29 481 € | +9,2 |
| Müügitulu muutus | 42 897 € → 29 481 € | -9,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725135419
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33151 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | Põhitegevusala |
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 21 456 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025 | 21 456 € |
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 8025 € |
| 2024 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025 | 30 932 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 11 965 € |
| 2023 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 33 258 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 13 451 € |
| 2022 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 22 203 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 13 686 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 21 839 € |
| 2021 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 19 258 € |
| 2020 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 22 522 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 6230 € |
| 2019 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 21 357 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 8973 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 481 € | 42 897 € | 46 709 € | 35 889 € | 41 097 € | 28 752 € | 30 330 € |
| Ärikasum enne makse | −475 € | −1392 € | 1899 € | −2124 € | 906 € | 1456 € | 6,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −475 € | −1392 € | 1899 € | −2124 € | 906 € | 1456 € | 6,00 € |
| Tööjõukulud | 3247 € | 2871 € | 2590 € | 2313 € | 1734 € | 2209 € | 5869 € |
| Varad kokku | 4504 € | 5735 € | 7050 € | 5413 € | 9146 € | 7732 € | 7554 € |
| sh käibevarad | 4504 € | 5735 € | 7050 € | 5413 € | 9146 € | 7732 € | 7554 € |
| sh raha | 1711 € | 4766 € | 5084 € | 4699 € | 6937 € | 6946 € | 5705 € |
| Omakapital | 2855 € | 3330 € | 4722 € | 2823 € | 4947 € | 4041 € | 2585 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 1649 € | 2405 € | 2328 € | 2590 € | 4199 € | 3691 € | 4969 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,4 % | 58,1 % | 67,0 % | 52,2 % | 54,1 % | 52,3 % | 34,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,6 % | -3,2 % | 4,1 % | -5,9 % | 2,2 % | 5,1 % | 0,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.