TEHASE KESKUS OÜ
- Registrikood11318691
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 20247
- Müügitulu 20241 151 426 €
- KMKR numberEE101111733
Üldandmed
- Ärinimi
- TEHASE KESKUS OÜ
- Registrikood
- 11318691
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.12.2006
- KMKR number
- EE101111733
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Piiskopi tn 2a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
68/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 |
| Müügitulu | 1 151 426 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 1 310 116 € → 1 151 426 € | -3,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +3727305480
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 680 966 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 680 966 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 470 460 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 866 989 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 443 127 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 771 368 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 396 815 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 207 063 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 649 907 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 338 225 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 562 632 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 310 660 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 564 225 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 333 787 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 7 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 217 385 € | 1 310 536 € | 1 375 246 € | 988 320 € | 875 469 € | 910 898 € |
| Ärikasum enne makse | 57 961 € | 83 868 € | 76 599 € | 57 210 € | 52 800 € | 67 183 € |
| Aruandeaasta kasum | 57 961 € | 83 868 € | 76 599 € | 57 210 € | 52 800 € | 67 183 € |
| Tööjõukulud | 245 695 € | 208 319 € | 213 795 € | 196 665 € | 191 157 € | 178 864 € |
| Varad kokku | 631 974 € | 553 087 € | 514 389 € | 406 015 € | 339 327 € | 289 814 € |
| sh käibevarad | 602 779 € | 527 152 € | 487 304 € | 401 269 € | 336 403 € | 285 834 € |
| sh raha | 26 567 € | 42 288 € | 3562 € | 64 506 € | 17 620 € | 6753 € |
| Omakapital | 527 792 € | 469 831 € | 385 963 € | 309 364 € | 252 154 € | 199 354 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 104 182 € | 83 256 € | 128 426 € | 96 651 € | 87 173 € | 90 460 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 7 | 7 | 8 | 7 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,5 % | 84,9 % | 75,0 % | 76,2 % | 74,3 % | 68,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,8 % | 6,4 % | 5,6 % | 5,8 % | 6,0 % | 7,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.