Registrikaart · Äriregistri kanne 11321084
Osaühing Ülelahe
- Registrikood11321084
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025225 417 €
- KMKR numberEE101102742
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Ülelahe
- Registrikood
- 11321084
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.11.2006
- KMKR number
- EE101102742
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Tammuru küla, Tammuru tehnoküla 13
- Aadress kehtib alates
- 24.08.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Romek Vili | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 11.12.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Romek Vili | Juhatuse liige | 11.12.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Romek Vili | otsene osalus | 11.12.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 225 417 € | +17,3 | |
| Müügitulu muutus | 159 058 € → 225 417 € | +12,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725029927
- Mobiil+3725216508
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 3100 | Mööblitootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mööblitootmine teenis ettevõte 2025. aastal 225 417 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mööblitootmine EMTAK 2025 | 225 417 € |
| 2024 | Mööblitootmine EMTAK 2025 | 159 058 € |
| 2023 | Köögimööbli tootmine EMTAK 2008 | 186 441 € |
| 2022 | Köögimööbli tootmine EMTAK 2008 | 213 884 € |
| 2021 | Köögimööbli tootmine EMTAK 2008 | 189 035 € |
| 2020 | Köögimööbli tootmine EMTAK 2008 | 133 666 € |
| 2019 | Köögimööbli tootmine EMTAK 2008 | 144 718 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 225 417 € | 159 058 € | 186 441 € | 213 884 € | 189 035 € | 133 666 € | 144 718 € |
| Ärikasum | 18 773 € | −12 638 € | −6243 € | 35 660 € | 23 646 € | −1064 € | 8465 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 18 773 € | −12 638 € | −6243 € | 35 660 € | 23 646 € | −1064 € | 8465 € |
| Aruandeaasta kasum | 18 773 € | −12 638 € | −6243 € | 35 660 € | 23 646 € | −1064 € | 8465 € |
| Tööjõukulud | 74 547 € | 52 494 € | 58 534 € | 61 699 € | 40 863 € | 50 254 € | 46 845 € |
| Põhivarade kulum | 16 126 € | 14 160 € | 12 922 € | 10 143 € | 4893 € | 4291 € | 4291 € |
| Varad kokku | 84 771 € | 64 337 € | 77 928 € | 87 805 € | 49 549 € | 21 757 € | 25 005 € |
| sh käibevarad | 54 341 € | 17 781 € | 31 958 € | 34 004 € | 33 599 € | 13 713 € | 12 671 € |
| sh põhivarad | 30 430 € | 46 556 € | 45 970 € | 53 801 € | 15 950 € | 8044 € | 12 334 € |
| sh raha | 53 474 € | 15 396 € | 28 786 € | 32 102 € | 29 455 € | 11 807 € | 12 090 € |
| Omakapital | 73 057 € | 54 284 € | 66 921 € | 73 164 € | 37 504 € | 13 858 € | 14 922 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 51 472 € | 64 110 € | 70 352 € | 34 692 € | 11 046 € | 12 110 € | 3645 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 714 € | 10 053 € | 11 007 € | 14 641 € | 12 045 € | 7899 € | 10 083 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 34 899 € | 1522 € | 6679 € | 45 803 € | 28 539 € | 3227 € | 12 756 € |
| Aruanne esitatud | 12.03.2026 | 04.04.2025 | 11.04.2024 | 09.05.2023 | 29.04.2022 | 05.05.2021 | 09.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,2 % | 84,4 % | 85,9 % | 83,3 % | 75,7 % | 63,7 % | 59,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,3 % | −7,9 % | −3,3 % | 16,7 % | 12,5 % | −0,8 % | 5,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.