Siseruum OÜ
- Registrikood11321517
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025360 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Siseruum OÜ
- Registrikood
- 11321517
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.12.2006
- KMKR number
- —
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Uus-Sauga tn 9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
43/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 360 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 385 € → 360 € | -1,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255600434
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2025. aastal 360 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 360 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 385 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 510 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 900 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 380 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 725 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 1856 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 360 € | 385 € | 510 € | 900 € | 380 € | 725 € | 1856 € |
| Ärikasum enne makse | −54,00 € | 55,00 € | −425 € | 173 € | −504 € | 21,00 € | 3,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −54,00 € | 55,00 € | −425 € | 173 € | −504 € | 21,00 € | 3,00 € |
| Varad kokku | 3450 € | 3504 € | 3449 € | 3874 € | 3700 € | 4205 € | 4664 € |
| sh käibevarad | 3450 € | 3504 € | 3449 € | 3874 € | 3700 € | 4205 € | 4664 € |
| sh raha | 37,00 € | 109 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 3450 € | 3504 € | 3449 € | 3874 € | 3700 € | 4205 € | 4664 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -15,0 % | 14,3 % | -83,3 % | 19,2 % | -132,6 % | 2,9 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.