Registrikaart · Äriregistri kanne 11323965
Anvat Ehitus OÜ
- Registrikood11323965
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202538 809 €
- KMKR numberEE101123556
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Anvat Ehitus OÜ
- Registrikood
- 11323965
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.02.2007
- KMKR number
- EE101123556
- Aadress
- Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kaigutsi küla, Laasi
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 38 809 € | +10,3 | |
| Müügitulu muutus | 57 578 € → 38 809 € | -9,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256212249
- Telefon+37256481239
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71121 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | Põhitegevusala |
| 55205 | Kodumajutused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 25 350 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 25 350 € |
| 2025 | Kodumajutused EMTAK 2025 | 13 459 € |
| 2024 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 37 309 € |
| 2024 | Kodumajutused EMTAK 2025 | 17 139 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 3130 € |
| 2023 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 38 640 € |
| 2023 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 16 165 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6915 € |
| 2022 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 32 020 € |
| 2022 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 15 698 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2785 € |
| 2021 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 51 750 € |
| 2021 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 16 783 € |
| 2020 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 40 780 € |
| 2020 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 11 994 € |
| 2019 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 75 679 € |
| 2019 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 7451 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 809 € | 57 578 € | 61 720 € | 53 287 € | 71 732 € | 54 011 € | 83 130 € |
| Ärikasum enne makse | −7802 € | 15 221 € | 12 084 € | −7424 € | 34 109 € | −24 425 € | 54 706 € |
| Aruandeaasta kasum | −7802 € | 15 221 € | 12 084 € | −7424 € | 34 109 € | −24 425 € | 54 706 € |
| Tööjõukulud | 798 € | 0,00 € | 7246 € | 16 160 € | 9377 € | 9377 € | 2168 € |
| Varad kokku | 130 798 € | 150 187 € | 220 512 € | 222 210 € | 151 816 € | 122 830 € | 134 693 € |
| sh käibevarad | 80 629 € | 93 565 € | 46 461 € | 44 208 € | 72 850 € | 39 167 € | 32 705 € |
| sh raha | 58 301 € | 68 568 € | 21 547 € | 20 148 € | 45 887 € | 14 276 € | 7635 € |
| Omakapital | 130 289 € | 138 091 € | 122 870 € | 110 786 € | 118 210 € | 84 101 € | 108 526 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € |
| Lühiajalised kohustised | 509 € | 1000 € | 8155 € | 10 708 € | 4299 € | 4200 € | 7359 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 11 096 € | 89 487 € | 100 716 € | 29 307 € | 34 529 € | 18 808 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 91,9 % | 55,7 % | 49,9 % | 77,9 % | 68,5 % | 80,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -20,1 % | 26,4 % | 19,6 % | -13,9 % | 47,6 % | -45,2 % | 65,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.