Registrikaart · Äriregistri kanne 11327282
Consei Invest OÜ
- Registrikood11327282
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202576 295 €
- KMKR numberEE101749613
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Consei Invest OÜ
- Registrikood
- 11327282
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.11.2006
- KMKR number
- EE101749613
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 50a-91
- Aadress kehtib alates
- 31.01.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Marko Meigas | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Marko Meigas | Juhatuse liige | 07.05.2007 |
| Inga Meigas | Juhatuse liige | 23.12.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Marko Meigas | otsene osalus | 08.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 76 295 € | +13 | |
| Müügitulu muutus | 122 377 € → 76 295 € | -11,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725087404
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 76 295 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 76 295 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 122 377 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 75 210 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 63 130 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 28 233 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 46 800 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 53 600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedKogu 63 130 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 63 130 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 76 295 € | 122 377 € | 75 210 € | 63 130 € | 28 233 € | 46 800 € | 53 600 € |
| Ärikasum | 7164 € | 1111 € | −73 582 € | 18 520 € | −31 477 € | 6941 € | −3082 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 144 775 € | 154 718 € | −31 131 € | 125 298 € | −35 610 € | 403 € | −11 730 € |
| Aruandeaasta kasum | 144 775 € | 154 718 € | −31 131 € | 125 298 € | −35 610 € | 403 € | −11 730 € |
| Tööjõukulud | 38 492 € | 37 652 € | 29 716 € | 24 815 € | 19 937 € | 22 723 € | 33 718 € |
| Põhivarade kulum | 1886 € | 4867 € | 4001 € | 4846 € | 9371 € | 9492 € | 9492 € |
| Varad kokku | 587 547 € | 520 217 € | 407 282 € | 478 575 € | 356 691 € | 378 490 € | 389 635 € |
| sh käibevarad | 116 635 € | 112 604 € | 66 529 € | 156 797 € | 137 242 € | 161 957 € | 158 178 € |
| sh põhivarad | 470 912 € | 407 613 € | 340 753 € | 321 778 € | 219 449 € | 216 533 € | 231 457 € |
| sh raha | 45 140 € | 22 232 € | 16 941 € | 7616 € | 97 301 € | 97 480 € | 102 041 € |
| Omakapital | 580 688 € | 510 913 € | 398 195 € | 463 326 € | 338 028 € | 373 638 € | 373 235 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 433 101 € | 353 383 € | 426 514 € | 335 216 € | 370 826 € | 370 423 € | 382 153 € |
| Lühiajalised kohustised | 6859 € | 9304 € | 9087 € | 15 249 € | 18 663 € | 4852 € | 11 259 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 5141 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 9050 € | 5978 € | −69 581 € | 23 366 € | −22 106 € | 16 433 € | 6410 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 12.07.2022 | 27.06.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,8 % | 98,2 % | 97,8 % | 96,8 % | 94,8 % | 98,7 % | 95,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 189,8 % | 126,4 % | −41,4 % | 198,5 % | −126,1 % | 0,9 % | −21,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.