Registrikaart · Äriregistri kanne 11328844
Expert Trans OÜ
- Registrikood11328844
- Asutatud2006 (19 a)
- Töötajaid 202520
- Müügitulu 20251 265 996 €
- KMKR numberEE101108076
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Expert Trans OÜ
- Registrikood
- 11328844
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.12.2006
- KMKR number
- EE101108076
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Lehola tn 37
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 90 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 20 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 1 265 996 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 072 199 € → 1 265 996 € | +5,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725167443
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
| 77111 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | |
| 81231 | Muu puhastustegevus | |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 969 706 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 969 706 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 282 135 € |
| 2025 | Muu puhastustegevus EMTAK 2025 | 8893 € |
| 2025 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 5262 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 767 396 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 304 803 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 759 282 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 260 508 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 729 932 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 204 365 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 610 471 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 192 341 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 493 136 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 132 708 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 541 698 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 145 925 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 20 |
| 2024 | 18 |
| 2023 | 18 |
| 2022 | 17 |
| 2021 | 15 |
| 2020 | 15 |
| 2019 | 16 |
| 2018 | 15 |
| 2017 | 13 |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 12 |
| 2014 | 9 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 266 003 € | 1 077 518 € | 1 034 791 € | 964 187 € | 825 605 € | 629 259 € | 701 323 € |
| Ärikasum enne makse | 4148 € | 35 380 € | 71 789 € | 59 467 € | 23 156 € | 31 140 € | 47 783 € |
| Aruandeaasta kasum | 3020 € | 33 787 € | 69 823 € | 57 967 € | 23 156 € | 31 140 € | 47 783 € |
| Tööjõukulud | 279 267 € | 258 053 € | 250 090 € | 189 867 € | 176 292 € | 131 688 € | 136 296 € |
| Varad kokku | 568 667 € | 575 281 € | 519 249 € | 466 360 € | 364 162 € | 342 736 € | 341 454 € |
| sh käibevarad | 202 522 € | 170 006 € | 154 445 € | 121 104 € | 108 050 € | 100 006 € | 111 514 € |
| sh raha | 92 124 € | 62 121 € | 79 335 € | 38 500 € | 18 493 € | 48 085 € | 66 479 € |
| Omakapital | 439 272 € | 440 253 € | 414 466 € | 353 724 € | 301 757 € | 278 601 € | 247 462 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 7669 € | 7669 € | 7669 € | 7669 € | 7669 € | 7669 € | 7669 € |
| Lühiajalised kohustised | 83 863 € | 74 093 € | 63 019 € | 58 713 € | 57 355 € | 40 887 € | 55 372 € |
| Pikaajalised kohustised | 45 532 € | 60 935 € | 41 764 € | 53 923 € | 5050 € | 23 248 € | 38 620 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 20 | 18 | 18 | 17 | 15 | 15 | 16 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,2 % | 76,5 % | 79,8 % | 75,8 % | 82,9 % | 81,3 % | 72,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | 3,1 % | 6,7 % | 6,0 % | 2,8 % | 4,9 % | 6,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.