Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11329884

IRON ARENDUSE OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11329884
  • Asutatud2006 (19 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025341 003 €
  • KMKR numberEE101266044
  • Sellel aadressil on registreeritud 36 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

65/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20062011201620212026Asutatud 11.12.2006Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 11.12.2006 2006, Esimene aruanne 2007, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
IRON ARENDUSE OÜ
Registrikood
11329884
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
11.12.2006
KMKR number
EE101266044
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mehaanika tn 12

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg19 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu341 003 €+19
Müügitulu muutus345 456 € → 341 003 €-0,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €87 tuh €174 tuh €261 tuh €348 tuh €201920202021347 823 €202220232024341 003 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 341 003 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025341 003 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025345 456 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008330 867 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008347 823 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008291 495 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008247 887 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008281 840 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01122200720082009201020112012201320142201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20172
20162
20152
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu341 003 €345 456 €330 867 €347 823 €291 495 €247 887 €281 840 €
Ärikasum enne makse162 961 €131 962 €110 248 €124 198 €118 538 €108 060 €143 271 €
Aruandeaasta kasum134 756 €102 042 €92 310 €98 202 €118 538 €92 883 €118 271 €
Tööjõukulud10 376 €8833 €8743 €8508 €8054 €7110 €8501 €
Varad kokku1 035 470 €1 032 721 €1 113 284 €1 179 015 €1 261 366 €1 187 315 €1 195 758 €
sh käibevarad53 759 €31 186 €91 925 €137 832 €200 358 €106 483 €95 102 €
sh raha34 341 €16 447 €72 682 €113 008 €179 233 €97 970 €84 791 €
Omakapital582 414 €547 658 €590 716 €592 988 €618 808 €500 270 €479 721 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised92 180 €77 193 €77 462 €84 049 €83 208 €71 122 €707 285 €
Pikaajalised kohustised360 876 €407 870 €445 106 €501 978 €559 350 €615 923 €8752 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest56,2 %53,0 %53,1 %50,3 %49,1 %42,1 %40,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust39,5 %29,5 %27,9 %28,2 %40,7 %37,5 %42,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang