Registrikaart · Äriregistri kanne 11333868
OÜ Natuurehitus
- Registrikood11333868
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025178 679 €
- KMKR numberEE101109606
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Natuurehitus
- Registrikood
- 11333868
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.01.2007
- KMKR number
- EE101109606
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Juuliku küla, Murumäe tee 68
- Aadress kehtib alates
- 25.02.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Allan Kokkota | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.04.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Allan Kokkota | Juhatuse liige | 09.03.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Allan Kokkota | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 178 679 € | +16,4 | |
| Müügitulu muutus | 145 788 € → 178 679 € | +6,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256485778
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 178 679 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 178 679 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 145 788 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 215 335 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 220 751 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 125 604 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 110 049 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 329 851 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 07.06.2007 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 10 |
| 2012 | 10 |
| 2011 | 10 |
| 2010 | 9 |
| 2009 | 3 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 178 679 € | 145 788 € | 215 335 € | 220 751 € | 125 604 € | 110 049 € | 329 851 € |
| Ärikasum | −4535 € | 10 105 € | 23 097 € | 42 895 € | 29 940 € | −17 074 € | −27 529 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −16 175 € | 2019 € | 10 340 € | 43 625 € | 64 878 € | −69 994 € | −43 474 € |
| Aruandeaasta kasum | −16 175 € | 2019 € | 10 340 € | 43 625 € | 64 878 € | −69 994 € | −43 474 € |
| Tööjõukulud | 22 674 € | 17 789 € | 27 689 € | 24 373 € | 20 731 € | 14 747 € | 26 558 € |
| Põhivarade kulum | 3464 € | 4672 € | 3944 € | 3827 € | 1592 € | 6686 € | 5269 € |
| Varad kokku | 82 548 € | 88 503 € | 123 655 € | 134 511 € | 90 568 € | 46 815 € | 88 705 € |
| sh käibevarad | 55 290 € | 57 780 € | 111 901 € | 118 813 € | 79 446 € | 34 101 € | 68 030 € |
| sh põhivarad | 27 258 € | 30 723 € | 11 754 € | 15 698 € | 11 122 € | 12 714 € | 20 675 € |
| sh raha | 3839 € | 10 619 € | 28 034 € | 59 238 € | 38 081 € | 20 101 € | 49 235 € |
| Omakapital | 42 830 € | 59 005 € | 56 986 € | 46 646 € | 3021 € | −61 857 € | 8137 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 56 193 € | 54 174 € | 43 834 € | 209 € | −64 669 € | 5325 € | 48 799 € |
| Lühiajalised kohustised | 5447 € | 22 898 € | 66 669 € | 87 865 € | 87 547 € | 108 672 € | 80 568 € |
| Pikaajalised kohustised | 34 271 € | 6600 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −1071 € | 14 777 € | 27 041 € | 46 722 € | 31 532 € | −10 388 € | −22 260 € |
| Aruanne esitatud | 06.08.2026 | 09.09.2025 | 01.07.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 23.06.2021 | 02.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,9 % | 66,7 % | 46,1 % | 34,7 % | 3,3 % | −132,1 % | 9,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −9,1 % | 1,4 % | 4,8 % | 19,8 % | 51,7 % | −63,6 % | −13,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.