Registrikaart · Äriregistri kanne 11334939
Osaühing PALEKS TEENINDUS
- Registrikood11334939
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 202540 983 €
- KMKR numberEE101123022
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing PALEKS TEENINDUS
- Registrikood
- 11334939
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.02.2007
- KMKR number
- EE101123022
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Tammiku alevik, Kirbulinna tee 53
- Aadress kehtib alates
- 09.05.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aleksandr Poljakov | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Galina Poljakova | Juhatuse liige | 09.02.2007 |
| Aleksandr Poljakov | Juhatuse liige | 09.02.2007 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Poljakov | otsene osalus | 26.08.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 40 983 € | +10,5 | |
| Müügitulu muutus | 100 516 € → 40 983 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253467358
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 40 983 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 40 983 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 100 516 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 199 649 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 354 894 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 252 538 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 662 503 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 425 843 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 21.05.2023 — 20.05.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 21.05.2023 — 20.05.2033 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 21.05.2023 — 20.05.2033 |
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 31.08.2020 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 983 € | 100 516 € | 199 649 € | 354 894 € | 252 538 € | 662 503 € | 425 843 € |
| Ärikasum | −33 053 € | −69 965 € | −6250 € | −92 982 € | −65 645 € | 159 654 € | 17 540 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −32 474 € | −69 584 € | −6187 € | −86 925 € | −65 619 € | 159 656 € | 18 230 € |
| Aruandeaasta kasum | −32 474 € | −69 584 € | −6187 € | −86 925 € | −65 619 € | 159 656 € | 18 230 € |
| Tööjõukulud | 15 184 € | 18 499 € | 36 811 € | 28 625 € | 31 188 € | 21 601 € | 44 844 € |
| Varad kokku | 66 595 € | 99 313 € | 168 653 € | 175 402 € | 266 510 € | 328 613 € | 169 965 € |
| sh käibevarad | 39 547 € | 63 324 € | 118 067 € | 135 418 € | 214 798 € | 264 973 € | 169 647 € |
| sh põhivarad | 27 048 € | 35 989 € | 50 586 € | 39 984 € | 51 712 € | 63 640 € | 318 € |
| sh raha | 2474 € | 26 251 € | 80 994 € | 98 346 € | 102 798 € | 198 462 € | 65 582 € |
| Omakapital | 66 595 € | 99 069 € | 168 653 € | 174 839 € | 261 764 € | 327 383 € | 167 727 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 92 678 € | 162 262 € | 168 449 € | 255 373 € | 320 992 € | 161 336 € | 143 106 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 244 € | 0,00 € | 563 € | 4746 € | 1230 € | 2238 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 |
| Aruanne esitatud | 08.06.2026 | 25.06.2025 | 01.08.2024 | 25.10.2023 | 24.12.2022 | 23.11.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 99,8 % | 100,0 % | 99,7 % | 98,2 % | 99,6 % | 98,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −79,2 % | −69,2 % | −3,1 % | −24,5 % | −26,0 % | 24,1 % | 4,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.