Registrikaart · Äriregistri kanne 11339701
OÜ SANTAN TRADING
- Registrikood11339701
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20259397 €
- KMKR numberEE101436777
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ SANTAN TRADING
- Registrikood
- 11339701
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.01.2007
- KMKR number
- EE101436777
- Osa- või aktsiakapital
- 2540 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pirita tee 20a/2-61
- Aadress kehtib alates
- 15.12.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Alexander Khramtsov | 60 % · 1524 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Anna Khramtsova | 20 % · 508 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Tatiana Myakisheva | 10 % · 254 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Inessa Denissova | 10 % · 254 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Inessa Denissova | Juhatuse liige | 17.01.2007 |
| Tatiana Myakisheva | Juhatuse liige | 22.07.2009 |
| Anna Khramtsova | Juhatuse liige | 22.09.2010 |
| Alexander Khramtsov | Juhatuse liige | 22.09.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Alexander Khramtsov | otsene osalus | 15.09.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 9397 € | +4,6 | |
| Müügitulu muutus | 9546 € → 9397 € | -0,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255654315
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 9397 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 9397 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 9546 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 323 729 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 966 338 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 3 479 849 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 5 996 413 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 591 130 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 9397 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 9397 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9397 € | 9546 € | 323 729 € | 966 338 € | 3 479 849 € | 5 996 413 € | 2 591 130 € |
| Ärikasum | −34 945 € | −50 970 € | −82 800 € | −81 142 € | 196 107 € | 290 570 € | 144 848 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −31 625 € | −31 204 € | −78 699 € | −98 801 € | 185 066 € | 270 970 € | 145 327 € |
| Aruandeaasta kasum | −31 625 € | −31 882 € | −78 699 € | −98 801 € | 117 704 € | 235 946 € | 111 210 € |
| Tööjõukulud | 24 060 € | 25 796 € | 64 038 € | 90 490 € | 95 135 € | 97 763 € | 95 530 € |
| Põhivarade kulum | 8494 € | 9211 € | 50 918 € | 51 895 € | 43 907 € | 32 725 € | 47 580 € |
| Varad kokku | 870 656 € | 919 399 € | 1 240 445 € | 1 448 556 € | 1 844 654 € | 1 585 513 € | 1 524 012 € |
| sh käibevarad | 276 391 € | 316 549 € | 628 984 € | 786 464 € | 1 176 937 € | 1 025 354 € | 931 128 € |
| sh põhivarad | 594 265 € | 602 850 € | 611 461 € | 662 092 € | 667 717 € | 560 159 € | 592 884 € |
| sh raha | 272 952 € | 206 420 € | 508 062 € | 496 605 € | 727 444 € | 610 825 € | 92 429 € |
| Omakapital | 836 906 € | 868 531 € | 900 413 € | 979 112 € | 977 751 € | 1 133 604 € | 1 164 467 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 865 735 € | 897 617 € | 976 316 € | 994 595 € | 876 891 € | 940 945 € | 829 735 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 750 € | 50 868 € | 340 032 € | 469 444 € | 866 903 € | 451 909 € | 359 545 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | −26 451 € | −41 759 € | −31 882 € | −29 247 € | 240 014 € | 323 295 € | 192 428 € |
| Aruanne esitatud | 11.06.2026 | 21.06.2025 | 29.05.2024 | 22.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 24.09.2020 |
| Auditeeritud | — | — | — | — | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,1 % | 94,5 % | 72,6 % | 67,6 % | 53,0 % | 71,5 % | 76,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −336,5 % | −334,0 % | −24,3 % | −10,2 % | 3,4 % | 3,9 % | 4,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.