Alwark OÜ
- Registrikood11341282
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 202540
- Müügitulu 202511 207 795 €
- KMKR numberEE101117915
Üldandmed
- Ärinimi
- Alwark OÜ
- Registrikood
- 11341282
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.01.2007
- KMKR number
- EE101117915
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Jüri alevik, Uus-Ringi tee 11
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
87/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 40 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 11 207 795 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 10 453 175 € → 11 207 795 € | +2,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +3726228950
- Veebileht alwark.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 6 187 083 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük EMTAK 2025 | 6 187 083 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 3 089 778 € |
| 2025 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 1 879 177 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 51 757 € |
| 2024 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük EMTAK 2025 | 5 929 647 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 2 738 228 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 1 721 257 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 64 043 € |
| 2023 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 7 069 100 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2 504 500 € |
| 2023 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 1 622 515 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 63 212 € |
| 2022 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 5 882 170 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2 312 792 € |
| 2022 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 1 524 957 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 47 744 € |
| 2021 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 5 853 527 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2 021 416 € |
| 2021 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 1 236 315 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 96 920 € |
| 2020 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 4 294 643 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1 994 295 € |
| 2020 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 1 253 547 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 34 015 € |
| 2019 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 4 474 580 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1 940 079 € |
| 2019 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 1 373 460 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 36 629 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 40 |
| 2024 | 39 |
| 2023 | 39 |
| 2022 | 37 |
| 2021 | 33 |
| 2020 | 34 |
| 2019 | 33 |
| 2018 | 32 |
| 2017 | 25 |
| 2016 | 23 |
| 2015 | 21 |
| 2014 | 19 |
| 2013 | 17 |
| 2012 | 16 |
| 2011 | 14 |
| 2010 | 14 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 13 |
| 2007 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 207 795 € | 10 453 175 € | 11 259 327 € | 9 767 663 € | 9 208 178 € | 7 576 500 € | 7 824 748 € |
| Ärikasum enne makse | 555 510 € | 176 765 € | 421 807 € | 709 335 € | 729 190 € | 417 458 € | 208 636 € |
| Aruandeaasta kasum | 442 689 € | 176 765 € | 347 970 € | 625 323 € | 643 434 € | 401 179 € | 200 497 € |
| Tööjõukulud | 1 831 552 € | 1 682 953 € | 1 630 977 € | 1 527 976 € | 1 327 417 € | 1 224 538 € | 1 195 477 € |
| Varad kokku | 12 746 772 € | 13 889 864 € | 11 908 346 € | 11 690 496 € | 10 810 472 € | 10 320 107 € | 11 127 771 € |
| sh käibevarad | 4 037 555 € | 5 134 717 € | 3 879 803 € | 4 198 504 € | 3 830 652 € | 3 309 322 € | 3 260 770 € |
| sh raha | 1 942 985 € | 1 714 868 € | 1 234 529 € | 1 378 900 € | 1 833 670 € | 1 256 410 € | 988 570 € |
| Omakapital | 3 109 168 € | 3 066 479 € | 2 889 714 € | 2 941 744 € | 2 716 421 € | 2 472 987 € | 2 171 808 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 124 998 € | 124 998 € | 124 998 € | 124 998 € | 124 998 € | 124 998 € | 124 998 € |
| Lühiajalised kohustised | 3 329 098 € | 4 297 975 € | 3 150 225 € | 3 229 465 € | 2 950 184 € | 2 614 248 € | 2 732 347 € |
| Pikaajalised kohustised | 6 308 506 € | 6 525 410 € | 5 868 407 € | 5 519 287 € | 5 143 867 € | 5 232 872 € | 6 223 616 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 40 | 39 | 39 | 37 | 33 | 34 | 33 |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,4 % | 22,1 % | 24,3 % | 25,2 % | 25,1 % | 24,0 % | 19,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,9 % | 1,7 % | 3,1 % | 6,4 % | 7,0 % | 5,3 % | 2,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.