Registrikaart · Äriregistri kanne 11342560
Proland Varahaldus OÜ
- Registrikood11342560
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202561 276 €
- KMKR numberEE101125156
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Proland Varahaldus OÜ
- Registrikood
- 11342560
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.01.2007
- KMKR number
- EE101125156
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Sinialliku küla, Arturi
- Aadress kehtib alates
- 14.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| K.G Teenused OÜ | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 03.09.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Sarv | Juhatuse liige | 08.02.2007 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Sarv | otsene osalus | 05.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 61 276 € | +12,1 | |
| Müügitulu muutus | 38 819 € → 61 276 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3724341038
- Telefon+3724354096
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 72201 | Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas teenis ettevõte 2025. aastal 61 276 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas EMTAK 2025 | 61 276 € |
| 2024 | Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas EMTAK 2025 | 18 462 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 18 160 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 2197 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 900 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 1750 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 12 525 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 1900 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 18 906 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 3000 € |
| 2021 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 2500 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 300 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 22 772 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 8600 € |
| 2020 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 8100 € |
| 2020 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 3360 € |
| 2020 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 1488 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 850 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 25 000 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 13 972 € |
| 2019 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 12 341 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 5658 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 4067 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 61 276 € | 38 819 € | 12 650 € | 14 425 € | 24 706 € | 45 170 € | 61 038 € |
| Ärikasum | 2467 € | 1114 € | 7642 € | 11 063 € | 4015 € | 4904 € | 46 760 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2467 € | 1115 € | 7642 € | 11 063 € | 4015 € | 4904 € | 46 759 € |
| Aruandeaasta kasum | 2467 € | 1115 € | 7642 € | 11 063 € | 4015 € | 4904 € | 46 759 € |
| Tööjõukulud | 3380 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 140 153 € | 134 960 € | 135 178 € | 135 317 € | 135 778 € | 141 726 € | 164 261 € |
| sh käibevarad | 139 528 € | 134 335 € | 134 553 € | 134 692 € | 135 153 € | 141 101 € | 163 636 € |
| sh põhivarad | 625 € | 625 € | 625 € | 625 € | 625 € | 625 € | 625 € |
| sh raha | 248 € | 909 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 136 538 € | 134 071 € | 132 956 € | 125 314 € | 114 251 € | 110 241 € | 163 787 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 131 259 € | 130 144 € | 122 758 € | 111 444 € | 107 429 € | 102 525 € | 55 766 € |
| Lühiajalised kohustised | 3615 € | 889 € | 2222 € | 10 003 € | 21 527 € | 31 485 € | 474 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 2467 € | 1114 € | 7642 € | 11 063 € | 4015 € | 4904 € | 46 760 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 10.07.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 05.01.2022 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,4 % | 99,3 % | 98,4 % | 92,6 % | 84,1 % | 77,8 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,0 % | 2,9 % | 60,4 % | 76,7 % | 16,3 % | 10,9 % | 76,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.