Osaühing Euroelement
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 172 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11342889
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 2024162 953 €
- KMKR numberEE101227452
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Euroelement
- Registrikood
- 11342889
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.01.2007
- KMKR number
- EE101227452
- Aadress
- Võru maakond, Võru linn, Vabaduse tn 2-38
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 162 953 € | +16 |
| Müügitulu muutus | 111 553 € → 162 953 € | +13,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 172 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255679208
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43411 | Katusetööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Katusetööd teenis ettevõte 2024. aastal 162 953 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Katusetööd EMTAK 2025 | 162 953 € |
| 2023 | Müüritööd EMTAK 2008 | 111 553 € |
| 2022 | Müüritööd EMTAK 2008 | 73 420 € |
| 2021 | Müüritööd EMTAK 2008 | 131 936 € |
| 2020 | Müüritööd EMTAK 2008 | 111 785 € |
| 2019 | Müüritööd EMTAK 2008 | 66 627 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 162 953 € | 111 554 € | 73 420 € | 131 936 € | 111 785 € | 66 627 € |
| Ärikasum enne makse | 4909 € | −10 326 € | −1586 € | 4062 € | 24 413 € | 8689 € |
| Aruandeaasta kasum | 4909 € | −10 326 € | −1586 € | 3249 € | 23 929 € | 8689 € |
| Tööjõukulud | 23 861 € | 19 672 € | 15 392 € | 32 484 € | 14 768 € | 15 975 € |
| Varad kokku | 84 295 € | 29 208 € | 26 435 € | 35 820 € | 55 085 € | 16 272 € |
| sh käibevarad | 30 857 € | 25 890 € | 17 613 € | 23 743 € | 38 667 € | 11 232 € |
| sh raha | 30 193 € | 19 412 € | 16 113 € | 20 190 € | 28 338 € | 8502 € |
| Omakapital | 11 529 € | 2839 € | 13 165 € | 14 750 € | 35 430 € | 11 501 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 897 € | 21 601 € | 7719 € | 13 740 € | 10 632 € | 4771 € |
| Pikaajalised kohustised | 56 869 € | 4768 € | 5551 € | 7330 € | 9023 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,7 % | 9,7 % | 49,8 % | 41,2 % | 64,3 % | 70,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,0 % | -9,3 % | -2,2 % | 2,5 % | 21,4 % | 13,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 172 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.