Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11350890

Heliart OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11350890
  • Asutatud2007 (19 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025241 740 €
  • KMKR numberEE101130141

Usaldusväärsuse indeks

52/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 22.03.2007Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 22.03.2007 2007, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Heliart OÜ
Registrikood
11350890
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
22.03.2007
KMKR number
EE101130141
Aadress
Viljandi maakond, Viljandi vald, Viiratsi alevik, Sõpruse tn 22-3

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg19 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu241 740 €+17,6
Müügitulu muutus391 668 € → 241 740 €-11,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
90391Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €98 tuh €196 tuh €294 tuh €392 tuh €2019: 247 222 €20192020: 145 286 €20202021: 212 605 €20212022: 335 159 €20222023: 323 186 €20232024: 391 668 €391 668 €20242025: 241 740 €241 740 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 241 740 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused EMTAK 2025241 740 €
2024Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused EMTAK 2025391 668 €
2023Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008323 186 €
2022Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008335 159 €
2021Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008212 605 €
2020Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008145 286 €
2019Lavakunsti abitegevused EMTAK 2008247 222 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112007: 020072008: 020082009: 020092010: 1120102011: 120112012: 120122013: 120132014: 120142015: 120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20101
20090
20080
20070

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu241 740 €391 668 €323 186 €335 159 €212 605 €145 286 €247 222 €
Ärikasum enne makse3695 €21 990 €34 105 €65 619 €21 942 €7122 €133 506 €
Aruandeaasta kasum3695 €21 490 €34 105 €65 619 €21 942 €7122 €133 506 €
Tööjõukulud20 137 €19 722 €18 793 €15 989 €12 283 €12 221 €9237 €
Varad kokku494 851 €481 379 €462 603 €449 788 €392 564 €351 628 €323 016 €
sh käibevarad433 963 €426 289 €403 611 €384 950 €306 708 €245 369 €222 445 €
sh raha19 689 €61 146 €61 619 €35 948 €54 399 €17 276 €30 923 €
Omakapital454 650 €450 785 €431 747 €397 642 €332 022 €310 080 €302 958 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised40 201 €30 594 €30 856 €52 146 €60 542 €41 548 €20 058 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest91,9 %93,6 %93,3 %88,4 %84,6 %88,2 %93,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,5 %5,5 %10,6 %19,6 %10,3 %4,9 %54,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang