Registrikaart · Äriregistri kanne 11354089
ProSys OÜ
- Registrikood11354089
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025336 469 €
- KMKR numberEE101122683
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ProSys OÜ
- Registrikood
- 11354089
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.02.2007
- KMKR number
- EE101122683
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Salve tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 336 469 € | +18,9 | |
| Müügitulu muutus | 330 481 € → 336 469 € | +0,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725540862
- Mobiil+37258129688
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46502 | Kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 336 469 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 336 469 € |
| 2024 | Kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 330 481 € |
| 2023 | Muude kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 382 534 € |
| 2022 | Muude kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 317 578 € |
| 2021 | Muude kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 286 695 € |
| 2020 | Muude kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 250 318 € |
| 2019 | Muude kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 334 557 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 336 469 € | 330 481 € | 382 534 € | 317 578 € | 286 695 € | 250 318 € | 334 557 € |
| Ärikasum enne makse | 3912 € | 106 € | 7188 € | 6402 € | 1745 € | 4794 € | 8512 € |
| Aruandeaasta kasum | 3334 € | 94,00 € | 7924 € | 6402 € | 1745 € | −1122 € | 8636 € |
| Tööjõukulud | 44 658 € | 40 700 € | 36 697 € | 32 047 € | 30 268 € | 30 953 € | 32 299 € |
| Varad kokku | 163 851 € | 173 037 € | 159 872 € | 170 201 € | 156 585 € | 153 002 € | 150 068 € |
| sh käibevarad | 160 328 € | 167 685 € | 159 193 € | 168 103 € | 152 885 € | 148 885 € | 149 042 € |
| sh raha | 20 106 € | 17 692 € | 18 964 € | 15 133 € | 10 082 € | 13 635 € | 13 510 € |
| Omakapital | 102 723 € | 101 437 € | 101 343 € | 93 513 € | 87 136 € | 85 411 € | 111 365 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 59 433 € | 67 150 € | 58 529 € | 76 688 € | 69 449 € | 67 591 € | 38 703 € |
| Pikaajalised kohustised | 1695 € | 4450 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,7 % | 58,6 % | 63,4 % | 54,9 % | 55,6 % | 55,8 % | 74,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,0 % | 0,0 % | 2,1 % | 2,0 % | 0,6 % | −0,4 % | 2,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.