INSkey OÜ
- Registrikood11360428
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202514 920 €
Üldandmed
- Ärinimi
- INSkey OÜ
- Registrikood
- 11360428
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.03.2007
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kanali tee 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
55/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 14 920 € | +6,4 |
| Müügitulu muutus | 13 964 € → 14 920 € | +2,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725264110
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 14 920 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 14 920 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 13 964 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 12 560 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 11 600 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 10 772 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 10 692 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 9996 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 920 € | 13 964 € | 12 560 € | 11 600 € | 10 772 € | 10 692 € | 9996 € |
| Ärikasum enne makse | 296 € | 210 € | 243 € | 1322 € | 2359 € | 620 € | −40,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 296 € | 210 € | 243 € | 1322 € | 2359 € | 620 € | −40,00 € |
| Tööjõukulud | 9493 € | 5746 € | 5746 € | 5746 € | 5746 € | 8670 € | 8523 € |
| Varad kokku | 15 512 € | 15 076 € | 15 103 € | 14 623 € | 13 301 € | 11 044 € | 10 424 € |
| sh käibevarad | 9725 € | 7059 € | 4676 € | 4903 € | 5173 € | 8182 € | 7345 € |
| sh raha | 8540 € | 5962 € | 3706 € | 4028 € | 4392 € | 7401 € | 6622 € |
| Omakapital | 15 168 € | 14 872 € | 14 662 € | 14 419 € | 13 097 € | 10 738 € | 10 118 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 344 € | 204 € | 441 € | 204 € | 204 € | 306 € | 306 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,8 % | 98,6 % | 97,1 % | 98,6 % | 98,5 % | 97,2 % | 97,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,0 % | 1,5 % | 1,9 % | 11,4 % | 21,9 % | 5,8 % | -0,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.