Registrikaart · Äriregistri kanne 11362953
Osaühing Fodiator
- Registrikood11362953
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202548 555 €
- KMKR numberEE101137445
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Fodiator
- Registrikood
- 11362953
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.03.2007
- KMKR number
- EE101137445
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Kivi tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 48 555 € | +11,2 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725017378
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 48 555 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 48 555 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 48 177 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 109 667 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 66 011 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 47 268 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 47 857 € |
| 2019 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 593 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 48 555 € | 0,00 € | 48 952 € | 109 839 € | 66 011 € | 47 268 € | 48 450 € |
| Ärikasum enne makse | −63 344 € | −14 653 € | 103 628 € | 8479 € | 84 518 € | 2233 € | 6036 € |
| Aruandeaasta kasum | −63 344 € | −14 653 € | 103 628 € | 8479 € | 84 518 € | 2233 € | 6036 € |
| Tööjõukulud | 15 960 € | 15 960 € | 2660 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 8047 € |
| Varad kokku | 900 497 € | 963 569 € | 989 052 € | 871 215 € | 846 496 € | 757 024 € | 785 295 € |
| sh käibevarad | 649 518 € | 831 878 € | 695 630 € | 335 986 € | 318 264 € | 243 036 € | 262 636 € |
| sh raha | 298 223 € | 640 658 € | 110 716 € | 163 496 € | 89 598 € | 69 467 € | 217 719 € |
| Omakapital | 871 771 € | 935 115 € | 949 768 € | 846 140 € | 837 661 € | 753 143 € | 750 910 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € |
| Lühiajalised kohustised | 28 726 € | 28 454 € | 39 284 € | 25 075 € | 8835 € | 3881 € | 34 385 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,8 % | 97,0 % | 96,0 % | 97,1 % | 99,0 % | 99,5 % | 95,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −130,5 % | — | 211,7 % | 7,7 % | 128,0 % | 4,7 % | 12,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.