Osaühing Omner Invest
- Registrikood11363312
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202516 730 €
- KMKR numberEE101495585
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Omner Invest
- Registrikood
- 11363312
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.03.2007
- KMKR number
- EE101495585
- Aadress
- Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Loo tn 9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
38/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 16 730 € | +6,9 |
| Müügitulu muutus | 43 955 € → 16 730 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +3725156601
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77311 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 16 730 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 16 730 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 25 237 € |
| 2024 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 18 718 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 36 174 € |
| 2023 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 19 407 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 30 558 € |
| 2022 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 16 794 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 90 725 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 65 000 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 65 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 730 € | 43 955 € | 55 581 € | 47 352 € | 90 725 € | 65 000 € | 65 000 € |
| Ärikasum enne makse | 10 034 € | 1 216 122 € | 42 506 € | −21 962 € | 4 422 574 € | 7006 € | 11 661 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 034 € | 993 171 € | −71 563 € | −78 434 € | 4 223 233 € | 7006 € | 11 661 € |
| Tööjõukulud | 22 593 € | 9975 € | 12 469 € | 0,00 € | 105 211 € | 57 977 € | 53 769 € |
| Varad kokku | 1 495 625 € | 1 488 045 € | 1 605 489 € | 2 289 444 € | 2 659 046 € | 64 439 € | 57 532 € |
| sh käibevarad | 138 003 € | 122 989 € | 92 551 € | 736 647 € | 2 322 288 € | 52 418 € | 45 511 € |
| sh raha | 116 936 € | 105 579 € | 73 624 € | 712 416 € | 2 011 064 € | 45 214 € | 17 311 € |
| Omakapital | 1 492 807 € | 1 482 773 € | 1 598 935 € | 2 256 537 € | 2 653 576 € | 57 705 € | 50 699 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 2818 € | 5272 € | 6554 € | 32 907 € | 5470 € | 6734 € | 6833 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 99,6 % | 99,6 % | 98,6 % | 99,8 % | 89,5 % | 88,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 60,0 % | 2259,5 % | -128,8 % | -165,6 % | 4655,0 % | 10,8 % | 17,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.