Registrikaart · Äriregistri kanne 11364834
Vahtra Maatalu Osaühing
- Registrikood11364834
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202544 966 €
- KMKR numberEE101233116
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Vahtra Maatalu Osaühing
- Registrikood
- 11364834
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.05.2007
- KMKR number
- EE101233116
- Osa- või aktsiakapital
- 6391 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Siiksaare küla, Vana-Reinu
- Aadress kehtib alates
- 06.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kalev Au | 60,01 % · 3835 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Annika Reino | 39,99 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Annika Reino | Juhatuse liige | 09.07.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Annika Reino | otsene osalus | 11.09.2018 |
| Kalev Au | otsene osalus | 07.06.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 44 966 € | +10,9 | |
| Müügitulu muutus | 21 762 € → 44 966 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253425261
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01421 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu veislaste ja pühvlikasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 44 966 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 44 966 € |
| 2024 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 21 762 € |
| 2023 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 35 939 € |
| 2022 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 16 303 € |
| 2021 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 7928 € |
| 2020 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 19 383 € |
| 2019 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 7636 € |
| 2019 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 4485 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 45 266 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 45 266 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2007 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 45 266 € | 21 762 € | 35 939 € | 16 303 € | 7928 € | 19 383 € | 12 121 € |
| Ärikasum | 31 133 € | 24 723 € | 38 070 € | 22 110 € | 23 212 € | 28 029 € | 19 102 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 30 591 € | 24 072 € | 36 775 € | 20 742 € | 20 799 € | 24 230 € | 15 107 € |
| Aruandeaasta kasum | 30 591 € | 24 072 € | 36 775 € | 20 742 € | 17 299 € | 24 230 € | 15 107 € |
| Tööjõukulud | 3247 € | 2153 € | 0,00 € | 2313 € | 2313 € | 1960 € | 1980 € |
| Põhivarade kulum | 12 452 € | 8441 € | 7305 € | 5924 € | 5924 € | 6284 € | 6284 € |
| Varad kokku | 275 069 € | 218 346 € | 215 533 € | 206 775 € | 209 144 € | 212 562 € | 208 215 € |
| sh käibevarad | 52 456 € | 28 411 € | 19 207 € | 23 922 € | 20 367 € | 17 861 € | 7230 € |
| sh põhivarad | 222 613 € | 189 935 € | 196 326 € | 182 853 € | 188 777 € | 194 701 € | 200 985 € |
| sh raha | 15 772 € | 544 € | 6131 € | 20 686 € | 17 098 € | 5536 € | 5343 € |
| Omakapital | 248 227 € | 217 635 € | 193 563 € | 156 788 € | 136 046 € | 132 747 € | 108 572 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6391 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 210 606 € | 186 533 € | 149 758 € | 129 016 € | 111 717 € | 101 487 € | 86 435 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 476 € | 711 € | 20 278 € | 29 284 € | 32 988 € | 21 575 € | 20 497 € |
| Pikaajalised kohustised | 11 366 € | 0,00 € | 1692 € | 20 703 € | 40 110 € | 58 240 € | 79 146 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 43 585 € | 33 164 € | 45 375 € | 28 034 € | 29 136 € | 34 313 € | 25 386 € |
| Aruanne esitatud | 18.06.2026 | 25.06.2025 | 25.04.2024 | 07.06.2023 | 31.05.2022 | 30.06.2021 | 26.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,2 % | 99,7 % | 89,8 % | 75,8 % | 65,0 % | 62,5 % | 52,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 67,6 % | 110,6 % | 102,3 % | 127,2 % | 218,2 % | 125,0 % | 124,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.