Registrikaart · Äriregistri kanne 11364975
RIVOCO OÜ
- Registrikood11364975
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025970 440 €
- KMKR numberEE101198138
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- RIVOCO OÜ
- Registrikood
- 11364975
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.05.2007
- KMKR number
- EE101198138
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Saarde vald, Metsaääre küla, Kadaka tee 1
- Aadress kehtib alates
- 13.11.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ivo Raidla | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ivo Raidla | Juhatuse liige | 18.05.2007 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ivo Raidla | otsene osalus | 09.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 82 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 970 440 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 717 138 € → 970 440 € | +10,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725653915
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43222 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 970 440 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 970 440 € |
| 2024 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 717 138 € |
| 2023 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 384 850 € |
| 2022 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 511 124 € |
| 2021 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 479 526 € |
| 2020 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 374 081 € |
| 2019 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 322 913 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 24.03.2022 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 970 440 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 970 440 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 970 440 € | 717 138 € | 384 850 € | 511 124 € | 479 526 € | 374 081 € | 322 913 € |
| Ärikasum | 279 013 € | 182 579 € | 40 154 € | 91 322 € | 143 261 € | 62 171 € | 63 753 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 279 072 € | 182 647 € | 40 187 € | 91 348 € | 143 286 € | 62 393 € | 63 839 € |
| Aruandeaasta kasum | 279 072 € | 182 647 € | 40 187 € | 69 383 € | 121 658 € | 58 934 € | 63 839 € |
| Tööjõukulud | 218 896 € | 213 956 € | 136 482 € | 155 903 € | 124 719 € | 101 916 € | 71 566 € |
| Põhivarade kulum | 7654 € | 3985 € | 2389 € | 2601 € | 2869 € | 2528 € | 2716 € |
| Varad kokku | 871 786 € | 605 267 € | 423 599 € | 386 823 € | 395 727 € | 342 840 € | 294 605 € |
| sh käibevarad | 806 425 € | 532 252 € | 411 812 € | 375 897 € | 378 475 € | 328 037 € | 277 274 € |
| sh põhivarad | 65 361 € | 73 015 € | 11 787 € | 10 926 € | 17 252 € | 14 803 € | 17 331 € |
| sh raha | 802 263 € | 491 353 € | 405 580 € | 294 596 € | 273 137 € | 326 258 € | 261 401 € |
| Omakapital | 836 475 € | 557 403 € | 374 756 € | 334 569 € | 367 622 € | 335 380 € | 291 446 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 554 591 € | 371 944 € | 331 757 € | 262 374 € | 243 152 € | 273 634 € | 224 795 € |
| Lühiajalised kohustised | 35 311 € | 47 864 € | 48 843 € | 52 254 € | 28 105 € | 7460 € | 3159 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 5 | 6 | 6 | 5 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 286 667 € | 186 564 € | 42 543 € | 93 923 € | 146 130 € | 64 699 € | 66 469 € |
| Aruanne esitatud | 26.04.2026 | 24.02.2025 | 17.03.2024 | 24.03.2023 | 01.05.2022 | 26.02.2021 | 29.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,9 % | 92,1 % | 88,5 % | 86,5 % | 92,9 % | 97,8 % | 98,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,8 % | 25,5 % | 10,4 % | 13,6 % | 25,4 % | 15,8 % | 19,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.