Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11368298

OÜ Silvimax

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11368298
  • Asutatud2007 (19 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20251740 €

Usaldusväärsuse indeks

60/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20072012201720222026Asutatud 27.03.2007Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.03.2007 2007, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Silvimax
Registrikood
11368298
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.03.2007
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Viimsi vald, Randvere küla, Tammenurme tee 10

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg19 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu1740 €0
Müügitulu muutus1140 € → 1740 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
69202Raamatupidamine, maksualane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €3418 €6837 €10 tuh €14 tuh €2019: 2810 €20192020: 13 673 €13 673 €20202021: 3395 €20212022: 1002 €20222023: 710 €20232024: 1140 €20242025: 1740 €1740 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 1740 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20251740 €
2024Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20251140 €
2023Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008710 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20081002 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20083395 €
2020Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 200810 000 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20083673 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20082810 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112007: 002007ei kajastu20082009: 020092010: 020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20070

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1740 €1140 €710 €1002 €3395 €13 673 €2810 €
Ärikasum enne makse−4476 €−8123 €−8302 €−15 370 €−18 543 €1233 €−3164 €
Aruandeaasta kasum−4476 €−8123 €−8302 €−15 370 €−18 543 €1233 €−3164 €
Varad kokku65 356 €69 715 €77 860 €86 175 €101 591 €120 005 €118 785 €
sh käibevarad6444 €9651 €16 544 €23 807 €38 071 €55 333 €52 961 €
sh raha6444 €9651 €16 544 €23 807 €37 863 €49 333 €46 961 €
Omakapital65 040 €69 516 €77 639 €85 941 €101 312 €119 856 €118 623 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised316 €199 €221 €234 €279 €149 €162 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest99,5 %99,7 %99,7 %99,7 %99,7 %99,9 %99,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust-257,2 %-712,5 %-1169,3 %-1533,9 %-546,2 %9,0 %-112,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang