Registrikaart · Äriregistri kanne 11372377
Osaühing NOVATREK GROUP
- Registrikood11372377
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202531 719 €
- KMKR numberEE101154606
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing NOVATREK GROUP
- Registrikood
- 11372377
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.04.2007
- KMKR number
- EE101154606
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Lemmatsi küla, Vektori tn 16
- Aadress kehtib alates
- 13.11.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Martin Tikkerbär | 60,88 % · 1556 € | Ainuomand | 03.10.2023 |
| Mart Tikkerbär | 19,56 % · 500 € | Ainuomand | 03.10.2023 |
| Laila Lokko | 19,56 % · 500 € | Ainuomand | 03.10.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Martin Tikkerbär | Juhatuse liige | 17.08.2007 |
| Mart Tikkerbär | Juhatuse liige | 03.10.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Martin Tikkerbär | otsene osalus | 05.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 31 719 € | +9,5 | |
| Müügitulu muutus | 20 438 € → 31 719 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253446378
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 21 181 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 21 181 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 10 538 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 12 011 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 8427 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 14 083 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 12 405 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 850 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 22 065 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 15 770 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 3200 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 17 575 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 12 220 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 115 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 78 966 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 8598 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 4480 € |
| 2020 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2419 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 625 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 312 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 82 678 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 34 986 € |
| 2019 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 19 799 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 4572 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 3578 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1510 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 06.08.2010 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 31 719 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 31 719 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 13 |
| 2014 | 20 |
| 2013 | 23 |
| 2012 | 22 |
| 2011 | 21 |
| 2010 | 19 |
| 2009 | 16 |
| 2007 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 719 € | 20 438 € | 27 338 € | 41 035 € | 29 910 € | 95 400 € | 147 123 € |
| Ärikasum | −32 735 € | −23 216 € | −33 056 € | −34 283 € | −28 123 € | 3358 € | 13 533 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −32 735 € | −23 216 € | −33 056 € | −34 283 € | −27 196 € | 3679 € | 13 668 € |
| Aruandeaasta kasum | −32 735 € | −23 216 € | −33 056 € | −34 283 € | −27 196 € | 3679 € | 13 668 € |
| Tööjõukulud | 6483 € | 479 € | 6479 € | 4626 € | 4625 € | 24 813 € | 44 850 € |
| Põhivarade kulum | 18 959 € | 18 515 € | 17 218 € | 16 400 € | 15 660 € | 15 660 € | 16 456 € |
| Varad kokku | 324 079 € | 349 712 € | 361 764 € | 397 110 € | 430 622 € | 458 141 € | 459 956 € |
| sh käibevarad | 144 637 € | 154 592 € | 153 484 € | 178 612 € | 210 663 € | 222 522 € | 208 677 € |
| sh põhivarad | 179 442 € | 195 120 € | 208 280 € | 218 498 € | 219 959 € | 235 619 € | 251 279 € |
| sh raha | 121 124 € | 128 912 € | 119 537 € | 121 620 € | 120 911 € | 125 367 € | 131 380 € |
| Omakapital | 304 489 € | 337 224 € | 360 440 € | 393 496 € | 427 779 € | 454 975 € | 451 296 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 334 412 € | 357 628 € | 390 684 € | 424 967 € | 452 163 € | 448 484 € | 434 816 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 590 € | 12 488 € | 1324 € | 3614 € | 2843 € | 3166 € | 8660 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 6 |
| Ärikasum enne kulumit | −13 776 € | −4701 € | −15 838 € | −17 883 € | −12 463 € | 19 018 € | 29 989 € |
| Aruanne esitatud | 16.06.2026 | 08.06.2025 | 10.06.2024 | 26.05.2023 | 02.06.2022 | 28.04.2021 | 05.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,0 % | 96,4 % | 99,6 % | 99,1 % | 99,3 % | 99,3 % | 98,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −103,2 % | −113,6 % | −120,9 % | −83,5 % | −90,9 % | 3,9 % | 9,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.