Registrikaart · Äriregistri kanne 11376085
Loogest OÜ
- Registrikood11376085
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20241800 €
- KMKR numberEE101162630
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Loogest OÜ
- Registrikood
- 11376085
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.04.2007
- KMKR number
- EE101162630
- Aadress
- Põlva maakond, Räpina vald, Raadama küla, Liivamäe
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 35 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 1800 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 2889 € → 1800 € | -11,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725063168
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Taimekasvatuse abitegevused teenis ettevõte 2024. aastal 1800 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 1800 € |
| 2023 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 2889 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 4824 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 7032 € |
| 2020 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 11 440 € |
| 2019 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 60 000 € |
| 2019 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 8463 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1800 € | 2889 € | 4824 € | 7032 € | 11 440 € | 68 463 € |
| Ärikasum enne makse | 6759 € | 3183 € | −11 269 € | 6028 € | −9136 € | 8129 € |
| Aruandeaasta kasum | 6759 € | 3183 € | −11 269 € | 6028 € | −9136 € | 8129 € |
| Tööjõukulud | 13 483 € | 10 400 € | 10 467 € | 13 073 € | 10 141 € | 6899 € |
| Varad kokku | 32 628 € | 42 128 € | 38 660 € | 49 027 € | 128 447 € | 192 411 € |
| sh käibevarad | 12 628 € | 16 211 € | 12 362 € | 21 823 € | 4107 € | 60 266 € |
| sh raha | 12 628 € | — | — | 21 823 € | 4107 € | 4939 € |
| Omakapital | 30 503 € | 23 744 € | 20 560 € | 31 829 € | 25 801 € | 34 937 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 2125 € | 18 384 € | 18 100 € | 17 198 € | 102 646 € | 148 807 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 8667 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,5 % | 56,4 % | 53,2 % | 64,9 % | 20,1 % | 18,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 375,5 % | 110,2 % | -233,6 % | 85,7 % | -79,9 % | 11,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.