Registrikaart · Äriregistri kanne 11376240
Amain Ehitus OÜ
- Registrikood11376240
- Asutatud2007 (19 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025495 617 €
- KMKR numberEE101384654
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Amain Ehitus OÜ
- Registrikood
- 11376240
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.04.2007
- KMKR number
- EE101384654
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Võru maakond, Rõuge vald, Roobi küla, Teelahkme
- Aadress kehtib alates
- 14.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ain Siska | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ain Siska | Juhatuse liige | 25.04.2007 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ain Siska | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 19 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 495 617 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 390 656 € → 495 617 € | +8,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253481435
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 16212 | Puitlaast- ja puitkiudplaatide tootmine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 301 852 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 301 852 € |
| 2025 | Puitlaast- ja puitkiudplaatide tootmine EMTAK 2025 | 193 765 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 211 504 € |
| 2024 | Puitlaast- ja puitkiudplaatide tootmine EMTAK 2025 | 179 152 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 346 678 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 467 619 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 346 508 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 185 150 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 227 438 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 10.06.2010 |
| Muinsuskaitse | Majandustegevusteade | Kehtiv | 04.03.2015 |
| Omanikujärelevalve | Majandustegevusteade | Kehtiv | 11.06.2010 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 346 678 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 346 678 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 495 617 € | 390 656 € | 346 678 € | 467 619 € | 346 508 € | 185 150 € | 227 438 € |
| Ärikasum | 85 531 € | 34 876 € | 47 140 € | 31 542 € | 16 961 € | 33 373 € | 94 590 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 90 129 € | 38 491 € | 47 579 € | 31 715 € | 17 095 € | 34 028 € | 94 594 € |
| Aruandeaasta kasum | 90 129 € | 38 491 € | 47 579 € | 31 715 € | 17 095 € | 34 028 € | 94 594 € |
| Tööjõukulud | 125 626 € | 127 925 € | 109 857 € | 136 011 € | 93 992 € | 39 860 € | 49 355 € |
| Põhivarade kulum | 17 745 € | 24 260 € | 23 718 € | 21 337 € | 12 532 € | 10 744 € | 596 € |
| Varad kokku | 467 622 € | 374 017 € | 330 636 € | 286 191 € | 250 307 € | 224 712 € | 190 495 € |
| sh käibevarad | 444 536 € | 333 186 € | 270 044 € | 202 831 € | 185 600 € | 182 592 € | 139 167 € |
| sh põhivarad | 23 086 € | 40 831 € | 60 592 € | 83 360 € | 64 707 € | 42 120 € | 51 328 € |
| sh raha | 416 027 € | 319 266 € | 229 008 € | 147 198 € | 164 050 € | 161 994 € | 122 886 € |
| Omakapital | 439 837 € | 349 708 € | 311 217 € | 263 638 € | 231 923 € | 214 828 € | 180 800 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 346 896 € | 308 405 € | 260 826 € | 229 111 € | 212 016 € | 177 988 € | 83 394 € |
| Lühiajalised kohustised | 27 785 € | 24 309 € | 19 419 € | 22 553 € | 18 384 € | 9884 € | 9695 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 2 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 103 276 € | 59 136 € | 70 858 € | 52 879 € | 29 493 € | 44 117 € | 95 186 € |
| Aruanne esitatud | 27.06.2026 | 29.06.2025 | 04.06.2024 | 25.06.2023 | 13.06.2022 | 28.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,1 % | 93,5 % | 94,1 % | 92,1 % | 92,7 % | 95,6 % | 94,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,2 % | 9,9 % | 13,7 % | 6,8 % | 4,9 % | 18,4 % | 41,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.